OLJM – Udany rewanż Ślęzy w meczu ze Śląskiem

W meczu 8. kolejki rozgrywek I Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław wygrała z WKS-em Śląskiem Wrocław 4:0

Trener Paweł Ulatowski – Pierwsza połowa to wyrównana, przeciętna gra obu stron. Dwa zespoły popełniały proste błędy, dzięki temu przeciwnicy dochodzi do sytuacji bramkowych i pierwsze 45 minut mogło zakończyć się nawet wynikiem 3:3. Po zmianie stron nasz zespół zagrał bardziej zdecydowanie i zepchnął rywali do głębokiej obrony. Efektem takiej gry były 4 bramki i wiele bardzo dobrych sytuacji do zdobycia kolejnych goli. Procent skuteczność nie był jednak wysoki.

ŚLĘZA WROCŁAW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 4:0 (0:0)

1:0 Augustyn 53′
2:0 Flarski 63′
3:0 samobójcza 76′
4:0 Pawlak 87′

Ślęza – Ratajczak, Stożek, Mleczak, Nieszczęsny, Rzhevskyi, Flarski (77′ Zając), Grudziński, Cygan (80′ Pietrzyk), Augustyn (75′ Szewczyk), Opatowski (82′ Zdeb), Pawlak