OLM – Ślęza wygrywa z FC Wrocław Academy

W meczu rozgrywek Okręgowej Ligi Młodzików Ślęza Wrocław wygrała z FC Wrocław Academy II 3:2

Trener Gustaw Sadowski – Dzisiejszego dnia znów pierwszy zespół młodzików sprawił nam prawdziwy dreszczowiec. Mecz rozpoczął się już w 2 minucie kiedy to po ładnej akcji Ślęzy zostajemy skontrowani i po błędzie Łazarewicza tracimy bramkę. Dalsza część pierwszej połowy to całkowita dominacja naszych piłkarzy, i jak by się mogło wydawać wynik powinien być już rozstrzygnięty. Nic bardziej mylnego gdyż udaje nam się strzelić tylko jedną bramkę. Druga połowa także zaczyna się jak w poprzednich meczach i już po jej 6 minutach po dwóch bardzo ładnych akcjach Świdereka drogę do bramki znajduje Rękas i znów ustrzela hattricka. Dalsza część połowy to mądra i przemyślana gra Ślęzy i gdy wszyscy spodziewali się 4 bramki, 9 minut przed końcem po nie groźnym rzucie wolnym Żugaj strzałem w samo okienko zdobywa samobója. Wynik nie uległ już zmianie i to młodziki Ślęzy 3 raz z rzędu inkasują 3 punkty. Wygrana i progres w grze naszych zawodników bardzo cieszy i pozwala ze spokojem patrzeć w przyszłość, jednak znów ilość nie wykorzystanych sytuacji pozostawia duży niedosyt. Cieszy fakt że chłopcy mają kolejny raz wsparcie w swych najbliższych którzy kolejny raz licznie zapełnili trybuny.

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY 3:2 (1:1)