OLM V – Mistrzostwo i awans Ślęzy II

W rozegranym w Sycowie meczu 9. (ostatniej) kolejki rozgrywek V Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Pogonią 4:0.

 

Nikt i nic nie odbierze drugiej drużynie młodzików Ślęzy Wrocław tytułu Mistrza V Okręgowej Ligi Młodzików. Dziś w meczu na szczycie, nasza wspaniała drużyna rozgromiła w Sycowie Pogoń, która w przypadku choćby remisu, mogłaby mieć jeszcze nadzieję na zdystansowanie wrocławian, mając w zanadrzu do rozegrania zaległe spotkanie. Nic takiego nie może mieć już miejsca, a nasi młodzi piłkarze mogą z dumą odśpiewać „We Are the Champions”

Gratulujemy serdecznie całemu zespołowi i trenerowi Maciejowi Dębiczakowi. , który o tym meczu powiedział – Podeszliśmy do tego meczu, tak jak do każdego innego z szacunkiem do przeciwnika i chęcią zwycięstwa.Od pierwszej do ostatniej minuty dzisiejszego meczu graliśmy bardzo dobrze, tworząc sobie bardzo klarowne sytuacje.W defensywie, nie pozwoliliśmy Skokowej na zbyt wiele. Bardzo dobrze zaprezentowali się dzisiaj wszyscy zawodnicy. Szkoda , że sezon dobiega końca bo nasze trzy ostatnie mecze wyglądały bardzo dobrze. Bardzo dziekuję rodzicom za dzisiejszy doping.

POGOŃ SYCÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 0:4

bramki – Lemirski 2, Łazarewicz, Świderek

Ślęza II (awizowany skład) – Makowiecki, Bagiński, Kurtys, Ben Nouir, Buchman, Sekulski, Kuryło-Gołoś, Stępniewski, Brodko oraz Andrzejewski, Lemirski, Świderek, Łazarewicz, Witczak.