OLM V – Ślęza II lepsza w meczu na szczycie

W rozegranym w Pawłowie Trzebnickim meczu 8. kolejki rozgrywek V Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z Talentem Trzebnica 1:0

Trener Maciej Dębiczak – Mogliśmy dzisiaj zobaczyć dobre spotkanie, obydwa zespoły prezentowały podobny poziom techniczny oraz chciały wymieniać piłkę między swoimi zawodnikami. Był to mecz, który w dużej mierze rozgrywał się w środkowej strefie, dlatego nie mogliśmy zobaczyć zbyt wielu sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie nasz zespół stworzył sobie 3 sytuację, które zdołał zamienić na jedną bramkę Tomka Lemirskiego. W drugiej połowie znacznie groźniej atakował zespół z Trzebnicy, i w doliczonym czasie gry dzięki świetnej interwencji naszego bramkarza nie pada wyrównujące bramka. Dzięki świetnej postawie całego zespołu wywozimy cenne 3 punkty z bardzo trudnego terenu.

TALENT TRZEBNICA – ŚLĘZA II WROCŁAW 0:1 (0:1)