OLT – Awans efektownie przypieczętowany

W rozegranym w Twardogórze meczu 13. kolejki rozgrywek II Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Lotnikiem 8:1.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu, nasi trampkarze potrzebowali tylko jednego punktu by zdobyć mistrzostwo II OLT. Do Twardogóry jechali w roli faworyta i nie zawiedli. Tym samym już teraz, choć do rozegrania została jeszcze jedna kolejka, możemy im i ich trenerowi Danielowi Drozdowi serdecznie pogratulować jakże wspaniałego sezonu, a przede wszystkim awansu do I OLM.

Trener Daniel Drozd – Wszyscy wiedzieliśmy o co jest ten mecz i mimo, że do awansu wystarczał tylko jeden punkt to chcieliśmy tutaj zgarnąć całą pulę. Wszyscy zawodnicy włożyli maksimum zaangażowania i każdy z nich zrobił wszystko aby mecz w naszym wykonaniu zakończył się tak jak na zwycięzcę rozgrywek przystało. Po dwubramkowym prowadzeniu do przerwy w drugiej połowie byliśmy bardzo skuteczni co pozwoliło nam zakończyć mecz i przypieczętować zwycięstwo w lidze w ładnym stylu. Wielkie brawa dla chłopaków za ten sukces, ponieważ włożyli w ten sezon wielki kawał serca i wykonali świetną robotę. Za tydzień chcemy postawić kropkę nad i w ostatnim meczu w tym sezonie.

LOTNIK TWARDOGÓRA – ŚLĘZA WROCŁAW 1:8