OLT – Charakter lidera

W rozegranym w Pęczu meczu 9. kolejki rozgrywek II Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław wygrała ze Strzelinianką Strzelin 4:1

Trener Daniel Drozd – Kolejny mecz, w którym pokazaliśmy charakter. Po straconej w pierwszym kwadransie bramce znowu doprowadzamy do remisu jeszcze przed przerwą. Druga połowa to festiwal słupków i poprzeczek w wykonaniu Strzelinianki, za to my popisaliśmy się wykorzystywaniem sytuacji które sobie wypracowaliśmy. To był zdecydowanie ten mecz, w którym nie liczył się styl, ale liczyła się konsekwencja i zwycięstwo. Brawo dla drużyny za charakter i grę z podniesioną głową do końca.

STRZELINIANKA STRZELIN – ŚLĘZA WROCŁAW 1:4 (1:1)