OLT – Trampkarze byli bliscy sprawienia niespodzianki

W rozegranym w Wilkszynie meczu 9. kolejki rozgrywek I Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z Orlikami Gmina Miękinia 1:2

Trener Daniel Drozd – Mecz od początku był bardzo wyrównany, a po ostatnim spotkaniu z Orlikami Gmina Miękinia już nie było śladu w głowach naszych zawodników. Mimo dość licznych naszych sytuacji strzeleckich w pierwszej połowie to przeciwnik schodził na przerwę z prowadzeniem. Po przerwie, po stracie drugiej bramki zaczęliśmy grać jeszcze odważniej nie schodząc tak naprawdę z połowy przeciwnika. Jedną z sytuacji wykorzystał Doktorski po podaniu Rękasa. Kolejne okazje do podwyższenia mieli jeszcze Cieśla i Rękas jednak do końca wynik nie uległ już zmianie. Mimo niekorzystnego wyniku cieszy progres jaki zrobiła drużyna bo o ile w ostatnim meczu mimo niezłej gry to przeciwnik miał optyczną przewagę, dziś tej różnicy nie było widać, a nawet to my byliśmy częściej dominującym zespołem, za to należy się naszym trampkarzom największe uznanie.

ORLIKI GMINA MIĘKINIA – ŚLĘZA WROCŁAW 2:1 (1:0)