OLT VI – Mieszany zespół Ślęzy nie podołał rywalom

W meczu 11. kolejki rozgrywek VI Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza II Wrocław przegrała z UKS Kiełczów Academy 0:4

Trener Wojciech Czwartos – Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando rywala. Przeciwnicy w pierwszych dwudziestu minutach urządzili sobie trening strzelecki, ale na szczęście razili nieskutecznością lub zatrzymywał ich Świtaj. Był to moment, w którym trzeba było pokazać charakter i pokazały go dziewczyny, których aż pięć zagrało wraz z chłopakami.. Mimo przewagi przeciwnika bramki tracimy po prostych błędach indywidualnych. W drugiej połowie wyglądaliśmy lepiej w ofensywie, zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje – była poprzeczka i dwie „setki”, ale niestety niewykorzystane i zamiast złapać kontakt, tracimy bramkę na 0:3. Szkoda naszych błędów, bo przy lepszej skuteczności wynik mógłby być inny.

ŚLĘZA II WROCŁAW – UKS KIEŁCZÓW ACADEMY 0:4

Ślęza II – Krystian Świtaj, Hania Mikos, Maciej Mielcarek, Asia Janik, Adrian Prudlak, Marysia Ambroży, Patryk Korczowski, Wojtek Wilanowski, Julia Guzek, Patryk Adamczyk, Piotr Galiński, Adam Rudyk, Wiktoria Frankowska