OLT – Złoty gol w końcówce meczu

W meczu 6. kolejki rozgrywek II Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław wygrała z FMS-em Strzelin 1:0

Trener Daniel Drozd – To było spotkanie z tych z cyklu, kto strzeli ten wygra. Cały mecz był dość chaotyczny i mimo naszej wysokiej gry w obronie i częstych odbiorów, brakowało nam wykończenia akcji, a nasze zaangażowanie nie przekładało się na wynik. Zarówno drużyna ze Strzelina jak i my mieliśmy pojedyncze okazje do zdobycia bramki w pierwszej połowie (strzały obok słupka Ziglewskiego i Sikory), jednak do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis, mimo naszej przewagi. W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Obie drużyny atakowały i szukały okazji do zdobycia bramki i mimo, że byliśmy tego bliżej, strzał w poprzeczkę Cieśli, to zwycięska bramka padła dopiero 3 minuty przed końcem spotkania. Po dośrodkowaniu Ziglewskiego, bramkarza wyprzedził Sikora i z pierwszej piłki trafił do siatki. Mecz dynamiczny, chaotyczny, jednak koncentracja zawodników od początku do końca pozwoliła zagrać bez błędów w obronie, które w poprzednich spotkaniach wprowadzały nerwową atmosferę w końcówce. Wynik jak najbardziej zasłużony z przebiegu gry, gratulacje dla chłopaków.

ŚLĘZA WROCŁAW – FMS STRZELIN 1:0 (0:0)

1:0 Sikora 67′

Ślęza – Grygorcewicz, Cieśla K, Kociemski, Mleczak, Walczyk, Zadka, Cieśla M, Malczyk, Ziglewski, Sikora, Doktorski, Tomczuk, Rękas, Tomaszewski, Wojciechowski, Zadka