Orliczki zagrały w Kamieniu

Gdy część naszych orliczek rywalizowała w ogólnopolskim turnieju w Poznaniu, to pozostałe nasz piłkarki z tej kategorii wiekowej, uczestniczyły w rozgranym w Kamieniu, kolejnym z turniejów ligi dolnoślaskiej.

 
Trener Pamela Dziadek – W DLO wzięły udział dwie drużyny, złożone z młodych piłkarek, które nie pojechały na turniej do Poznania. Ślęza 1 wysoko wygrała 3 mecze i 2 przegrała. W każdym meczu pokazywały ze potrafią budować składne akcje zespołowe ale także popisać się indywidualnie dobrym dryblingiem czy też działaniem w defensywie. Jestem zadowolona z postawy młodych piłkarek, które wspólnie cieszyły się z pięknych bramek oraz motywowały po nieudanych akcjach. Na wyróżnienie zasługuje Tosia Hotała, która wyróżniała się dzisiaj skutecznością szczególnie w działaniach defensywnych. Dziękuje dziewczynom za turniej, ponieważ zostawiły dużo „serca” na boisku, a także nie zapomnijmy o rodzicach, którzy wspierali nasze piłkarki na każdym meczu.

Ślęza 1 – Sara Andruschak, Julia Borowińska, Anna Augustynowicz, Evelina Tkachenko, Natasza Pirga, Antonina Hotała

 
Ślęza 1 – Ślęza 2 12:0 ( Tkachenko 3, Borowińska 5, Pirga 3, Andruschak)
Ślęza 1 – GKS Kamień 6:2 (Borowińska 5, Pirga 1)
Ślęza 1- Femgol Lubin 3:0 (Tkachenko 1, Augustynowicz 1, Borowińska 1)
Ślęza 1 – Śląsk Wrocław 2:4 (Andruschak, Pirga)
Ślęza 1 – Polonia Świdnica 1:2 (Tkachenko)

Trener Zuzanna Frączkiewicz – Dziewczyny, które nie pojechały do Poznania rywalizowały w Lidze Orliczek. Pierwszy zespół wygrał 3 mecze oraz 2 nieznacznie przegrał. Natomiast druga drużyna zbierała doświadczenie w meczach ze starszymi koleżankami. Zawodniczki realizowały założenia na każdy mecz i tym samym można być zadowolonym z ich postawy.

Ślęza 2 Wrocław – Magdalena Błajet, Aleksandra Siry, Weronika Małek, Karolina Dorobek, Maja Drzewosz, Zuzanna Solarska, Natalia Możdżeruk, Pola Waliszewska

Ślęza 2 – Femgol Lubin 0:8
Ślęza 2 – Polonia Świdnica 0:9
Ślęza 2 – Ślęza 1 0:12
Ślęza 2 – Śląsk Wrocław 0:6
Ślęza 2 – GKS Kamień 2:3 (Tkachenko, Siry)