Podsumowanie turniejowych występów zespołów Ślęzy

Młodzieżowe zespoły Ślęzy podczas minionego weekendu rywalizowały w turniejach.

 
KOŁOBRZEG ANHOR CUP

W tych zawodach brała udział czwarta drużyna Ślęzy Wrocław. Uplasowała się ona ostatecznie na 7. miejscu. Wyniki naszego zespołu :

Ślęza IV – Funio Szczecin 0:1
Ślęza IV – MKP Kotwica Kołobrzeg 1:2
Ślęza IV – AP Kotwica Kołobrzeg B 3:2
Ślęza IV – Sława Sławno 2:6
Ślęza IV – AP Kotwica Kołobrzeg A 1:5
Ślęza IV – AP Kotwica Kołobrzeg B 3:0
Ślęza IV – FK Vilnius 1:1
Ślęza IV – AP Kotwica Kołobrzeg C 8:0

Trener Natalia Szews – Cały wyjazd przebiegł znakomicie, jego cel został z pewnością zrealizowany. Chcieliśmy się integrować, chcieliśmy budować dobre wspomnienia razem, a przez te gorsze chwile razem też przechodzić i tak po prostu zrobiliśmy. Jestem naprawdę dumna z tego zespołu i z tego co razem już zrobiliśmy i ile razem potrafimy przejść, mieć łzy smutku, ale i też radości. Na pewno widziałam ile dla chłopaków ten wyjazd znaczył i z pewnością nie chce aby był on ostatnim. W meczach pokazaliśmy walkę i dobrą piłkę. Niekiedy brakowało nam już sił, ale większość spotkań była na duży plus. To zebrane doświadczenie chcemy przełożyć teraz na ligę, także wracamy do codzienności, pracujemy i skupiamy się dalej na rozgrywkach. Wróciliśmy silniejsi i piłkarsko i mentalnie, i pokażemy na ligowych boiskach w walce o kolejne punkty. Chcę tutaj również bardzo podziękować zaangażowanym rodzicom, bez których by do tego nie doszło…Wielkie dzięki!

 

ECO CUP – Orlik 2012

Trener Michał Jóźwik – Turniej w Opolu rozgrywany był w formule 9×9. Nie prowadzono w nim klasyfikacji, a każdy zespół spędził na boisku 110 minut. Mieliśmy okazje rywalizować z dwoma drużynami Odry Opole oraz z FA Opole, Stadionem Śląskim Chorzów, FC Wrocław Academy, Olympicem Wrocław i Chrobrym Głogów. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, grając z każdym z rywali jak równy z równym !

Ślęza – Smereka, Kasina, Zimoch, Piasecki, Lisowski, Kalkowski, Kroczak, Dec, Beksiński, Huk

 

TARCZYŃSKI CUP – turniej finałowy – Żak 2015

Trener Marcin Kiewra – Żaki 2015 w sobotnie popołudnie rozegrały finałowy turniej Tarczyński Cup. Poziom turnieju był wysoki i dla naszych chłopców okazał się do nie przeskoczenia. W sumie rozegraliśmy 4 spotkania, 3 na sztucznej nawierzchni.
Ślęza – MKS Siechnice 1-3
Ślęza – AP Oleśnica 0-6
Ślęza – Śląsk Wrocław 0-14
Natomiast mecz o 7 miejsce w całym cyklu turnieju, rozegraliśmy na Tarczyński Arena.
Ślęza – Fenomen Leśnica 1-7
Pomimo, że nie wygraliśmy dzisiaj żadnego meczu to i tak jestem bardzo zadowolony z chłopców z przebiegu całego cyklu turniejów Tarczyński Cup. Dla chłopców była to frajda, że mogli wejść na murawę stadionu Śląska i rozegrać na nim swoje najważniejsze spotkanie w życiu. Miejmy tylko nadzieję, że kiedyś tu wrócą.