Porażka juniorów w pierwszym sparingu

Juniorzy Ślęzy Wrocław przegrali 1:3 z czwartoligowym GKS-em Mirków w rozegranym w Centrum Piłkarskim Ślęzy Wrocław – #Kłokoczyce, meczu sparingowym.

 

 

To nie był zły mecz w wykonaniu naszych juniorów, ale jednak zwycięsko z niego wyszła dorosła drużyna z Mirkowa i było to zwycięstwo zasłużone.

Ślęza mogła doskonale otworzyć to spotkanie, lecz Dominik Krukowski w 4 min. nie sfinaliozował celnym strzałem doskonałej okazji do zdobycia gola. Goście próbowali bez powodzenia uderzać z dystansu, a gdy znaleźli się już w polu karnym, to jeden z nich trafił w słupek. W 27 min. GKS objął prowadzenie po rzucie karnym.

W drugiej odsłonie inicjatywa wciąż należała do przyjezdnych, ale to jednak Ślęza jako pierwsza w tej części gry trafiła do siatki, a konkretnie uczynił tak Krukowski. Wynik remisowy utrazymywał się aż do 82 min. kiedy to ponownie na prowadzenie wyszedł klub z Mirkowa. Tuż przed końcem spotkania goście zdobyli jeszcze jedną bramkę.

ŚLĘZA WROCŁAW (juniorzy) – GKS MIRKÓW (IV liga) 1:3 (0:1)

0:1 ? (karny) 27′
1:1 Krukowski 60′
1:2 ? 82′
1:3 ? 88′

Ślęza – testowany, Stańczak, Marciniak, Wawrzyniaqk, Krukowski, Wróbel, Flarski, testowany, testowany, Gil, testowany oraz Adamczyk, Błażewicz, Rzhevskyi, Chmielewski, testowany, testowany

Zdjęcia z meczu dostępne są w galerii.