Program gier (dziewczyny) – 25/26 marca

W rozgrywkach ligowych zagrają tylko juniorki U17, ale i inne drużyny nudzić się nie będą. Jednym z głównych punktów tego weekendu będzie niedzielny turniej „Ślęza Trophy”.

 
11. kolejka Centralnej Ligi Juniorek U17

REKORD BIELSKO-BIAŁA – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.12:45 Bielsko-Biała ul. Startowa 13
Nasza drużyna do Bielska-Białej nie jedzie w roli faworyta, co nie znaczy, że nie jest w stanie z Rekordem powalczyć. Drużyna gospodyń przez pewien czas plasowała się w grupie zespołów rywalizujących o awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Teraz szanse na to ma już zdecydowanie mniejsze, tracąc do miejsca premiowanego awansem 7 pkt. Ślęza ma całkiem inny cel, a jest nim zachowanie miejsca w CLJ U17. Dlatego gdyby udało się zdobyć w Bielsku-Białej choćby punkt, byłoby wspaniale. Na koniec jeszcze informacja, że z rozgrywek wycofała się Wisła Wizards Kraków, a wyniki wszystkich meczów rozegranych z tą drużyną zostały anulowane.

CLJ U15

Nasza drużyna przełożyła mecz w Tychach. Powodem tego jest turniej kadr wojewódzkich, który w sobotę i niedzielę rozegrany zostanie w Dzierżoniowie. Jak wiemy, to zawodniczki Ślęzy stanowią trzon tej reprezentacji, a na te zawody powołania dostały – Olivia Mason, Oliwia Batko, Ada Butwicka, Nadia Jakubowska, Lena Łapajerska, Vanessa Łatkowska, Sandra Piotrowska, Maja Szot, Maria Wróbel i Agata
Ziembińska.

Młodziczki

ŚLĘZA WROCŁAW – WRATISLAVIA WROCŁAW (chłopcy) sobota godz.16:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce

Orliczki i żaczki

Turniej ŚLĘZA TROPHY – niedziela godz.10:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych – orliczki (2012/2013) i żaczki (2014/2015). W zawodach uczestniczyć będzie kilkanaście zespołów, wśród których nie zabraknie oczywiście drużyn Ślęzy Wrocław.