Program gier (dziewczyny) – 30 września / 1 października

Mecze w rozgrywkach CLJ U18 i OLM, a także turniej ‚Ślęza Trophy” znajdują się w weekendowym programie żeńskich zespołów Ślęzy Wrocław.

 

5. kolejka Centralnej Ligi Juniorek U18

ŚLĘZA WROCŁAW – CZARNI SOSNOWIEC niedziela godz.12:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
Do Wrocławia przyjeżdża beniaminek rozgrywek CLJ, drużyna Czarnych Sosnowiec, która jak do tej pory zdobyła 4 pkt. Ta może niezbyt imponująca ich ilość niech nikogo jednak nie zwiedzie. Sosnowiczanki grały bowiem mecze z zespołami z czołówki. Przegrały z Górnikiem Łęczna (2:5) i Resovią (0:3), ale pokazały się z bardzo dobrej strony w Bielsku Białej, remisując z Rekordem 1:1. Odniosły też zwycięstwo z SWD Wodzisław Śl. (10:0), ale akurat z tym rywalem, na ten moment nie jest to żadne szczególne osiągnięcie. Nasza drużyna, która świetnie rozpoczęła sezon, po ostatnim meczu w Kielcach odczuwa spory niedosyt. Mecz z Czarnymi będzie stanowił okazję, by po remisie z KSP poprawić sobie humory. Wygrać z Czarnymi nie będzie jednak łatwym zadaniem, ale też można to uczynić i z wiarą, że tak się stanie, zapraszamy kibiców na ten bardzo interesująco zapowiadający się mecz.
Sędziuje – ?

6. kolejka V Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA IV WROCŁAW – AP OLEŚNICA sobota godz.15:30 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Dziewczyny po świetnych meczach w najważniejszej dla nich Dolnośląskiej Lidze Młodziczek, powracają do rywalizacji z chłopcami. Tym razem zmierzą się z tymi z Oleśnicy. Czy wygrają, czy też nie, to sprawa drugorzędna, najważniejsze, że znów sobie pograją.
Sędziuje – ?

6. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1)

ŚLĘZA V WROCŁAW – FORZA II WROCŁAW niedziela godz.10:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
To powinien być ciekawy mecz., bo z jednej strony zagrają w nim chłopcy z niepokonanej dotąd drużyny Forzy, a z drugiej nasze trampkarki.
Sędziuje – ?

ŚLĘZA TROPHY – sobota godz.09:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych – 2013/14 i 2015/16. Oczywiście w obydwu wystąpią nasze drużyny.