Program gier młodzieżowych zespołów Ślęzy (dziewczyny)

W niedzielę (14 listopada), swoje ligowe mecze rozgrywać będą żeńskie zespoły Ślęzy Wrocław. A już w piątek nasze młodziczki rozpoczęły zmagania w turnieju API Cup.

 

9. kolejka Centralnej Ligi Juniorek U17

ŚLĘZA WROCŁAW – BRONOWIANKA KRAKÓW niedziela godz.17:30 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
Przed kilku laty Bronowianka święciła tytuł Mistrza Polski. Obecnie grające w tym klubie piłkarki nie dorównują jednak swoim poprzedniczkom, bowiem spisują się o wiele słabiej. Dość powiedzieć, że w tym sezonie Bronowianka nie zdobyła jeszcze choćby punktu, a jej bilans bramkowy to 13-54. Teoretycznie więc Ślęza powinna wygrać łatwo, ale takie podejście do meczu mogłoby okazać się zgubne. Do tego starcia tak jak zresztą do każdego trzeba podejść w pełni skoncentrowanym i ani na moment nie można pomyśleć o zlekceważeniu przeciwnika. Takiej też postawy oczekujemy od naszych dziewczyn.

13. kolejka VII Okręgowej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA III WROCŁAW (dziewczyny) – UKS ACADEMY KIEŁCZÓW niedziela godz.14:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Na zakończenie sezonu nasze trampkarki zmierzą się z najlepszym zespołem tej ligi, który dotąd jeszcze nie przegrał (tylko jeden remis). Można zatem stwierdzić, że z góry skazane są na porażkę. Nam jednak wynik tego meczu jest obojętny, a chcemy tylko by dziewczyny zagrały jak najlepiej. To co ważne dla najważniejsze dla nich, czyli rozgrywki CLJ U15, będzie się działo wiosną.

12. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 2)

ŚLĘZA VIII WROCŁAW (dziewczyny) – GKS MIRKÓW niedziela godz.10:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
W zastępstwie pierwszej drużyny młodziczek, która przebywa na turnieju w Zakopanem, w tym meczu zagra nasz drugi zespół, a dla dziewczyn, które zaprezentują się w sobotnim starciu, będzie to okazja do zebrania kolejnych doświadczeń, które zaprocentują w przyszłości.

TURNIEJ API CUP 12-14 listopada Zakopane

Bardzo mocno odsadzony turniej młodziczek, w którym też występuje Ślęza. Poniżej znajduje się link, pod którym można śledzić wyniki naszej drużyny.

http://turnieje-api.neyz.pl/result/tournament/132.html?fbclid=IwAR2rWVrnxKROF7bx3G0n_9ZSkMq4o4cPpwh80ac0awh9Bs-PuMzVJYlhMQQ