Program gier młodzieżowych zespołów Ślęzy Wrocław

W sobotę i niedzielę (21/22 października) kolejne ligowe mecze rozegrają młodzieżowe zespoły Ślęzy Wrocław.

 
DLJS : GÓRNIK WAŁBRZYCH – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.11
Po przełamaniu w meczu z Karkonoszami, wierzymy, że nasi juniorzy w Wałbrzychu postarają się o kolejny komplet punktów.

DLJM : ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY niedziela godz.11 Wróblewskiego
Chciałoby się powiedzieć, ze zapowiadają się emocjonujące derby. Prawda jest jednak taka, że zdecydowanym faworytem jest Akademia i trudno przypuszczać, by nasz zespół był w stanie podjąć równorzędna walkę z tą drużyna. Chyba, że tym razem nas pozytywnie zaskoczy. Oby tak się stało.

OLT : ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA TRZEBNICA sobota godz.13 Zakrzów
Po niezłym starcie do nowego sezonu, ostatnio drużyna trampkarzy Ślęzy nie zachwyca. Może w meczu z wyżej notowaną Polonia nastąpi przełamanie.

TLT : ŚLĘZA WROCŁAW (DZIEWCZYNY) – GKS KOBIERZYCE sobota godz.10 Zakrzów
Po raz kolejne nasze dzielne piłkarki staną w szranki z chłopakami. Tym razem czeka ich przeprawa z bardzo mocnym rywalem, który nie przegrał jeszcze meczu i stracił dotąd tylko jedną bramkę. Wrocławianki na pewno się chłopaków z Kobierzyc nie boją i postarają się im jak przeciwstawić ze wszystkich sił.

OLM : ŚLĘZA WROCŁAW – OLYMPIC IV WROCŁAW sobota godz.13 Zakrzów
Olympic zdobył dotąd jeden punkt więcej od Ślęzy, ale potencjał obu ekip wydaje się być wyrównany. Kibice mogą zatem oczekiwać pasjonującego widowiska, które wierzymy, że zakończy się zwycięstwem Ślęzy.

TLM : ŚLĘZA II WROCŁAW – ORZEŁ PAWŁOWICE WROCŁAW sobota godz.15 Zakrzów
Mecz na szczycie rozgrywek TLM. Niepokonana Ślęza podejmować będzie aktualnego wicelidera. Ewentualne zwycięstwo (w które mocno wierzymy) sprawi, że Ślęza II zapewni sobie już w sobotę 1. miejsce w rozgrywkach i awans do OLM.