Program meczów ligowych i towarzyskich (23-26 września) – dziewczyny

Po przerwie do ligowych zmagań wracają juniorki. Grać też będą młodziczki i orliczki. Nie zobaczymy za to zespołu trampkarek, bowiem aż 12 z nich powołanych zostało do wojewódzkiej kadry i zagra w turnieju w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

 

 

4. kolejka Centralnej Ligi Juniorek U17

SPORTOWA CZWÓRKA RADOM – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.15:00 Radom ul. Narutowicza 9
To już 4. kolejka, a Ślęza rozegra dopiero drugi mecz. Drużyna 1KS-u ma aż dwa starcia przełożone, ze względu na powołania naszych piłkarek do reprezentacji Polski. Niestety, w Radomiu trener Paweł Arciszewski też nie będzie miał do dyspozycji wszystkich dziewczyn, bo tym razem reprezentować one będą nasz region w eliminacjach OOM. Ślęza rozegra drugie wyjazdowe spotkanie, a zmierzy się w nim z zespołem, który w poprzednim sezonie rywalizował w grupie północnej i w końcowej tabeli uplasował się na 8. miejscu. W bieżących rozgrywkach Czwórka rozegrała już 3 mecze, w których zdobyła 1 pkt. Radomianki przegrały we Wrocławiu (na obiekcie Ślęzy) ze Śląskiem 0:8, u siebie z Resovią 1:3 i ostatnio zremisowały w Kielcach z KSP 2:2. Choć być może ten bilans nie imponuje, to i tak musimy być przygotowani na bardzo ciężki bój. Mamy jednak nadzieję, że mimo osłabionego składu, Ślęza nie wróci z Radomia z pustymi rękami.

4. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.2)

PIAST II ŻERNIKI WROCŁAW – ŚLĘZA VIII WROCŁAW piątek godz.17:00 ul. Osiniecka 9
Podczas tego weekendu zagra tylko druga drużyna naszych młodziczek (pierwsza pauzuje). Zmierzy się ona z chłopakami z Żernik, którzy wygrali swoje dwa pierwsze mecze. Nasze oczekiwania co do tej potyczki są takie same jak i do poprzednich. Dziewczyny mają grać swoje, nie zważając na wynik.

Turnieje

EKSTRA TALENT poniedziałek godz.09.00 ul. Na Niskich Łąkach 8
Rozpoczyna się czwarta edycja rozgrywanych a całej Polsce turniejów Ekstra Talent. W poniedziałkowych zawodach, nasz klub reprezentować będą młodziczki i pewni jesteśmy, że zaprezentują się bardzo dobrze.

WROCŁAWSKA LIGA TALENTÓW – sobota godz.09:00 ul. Kwidzyńska 33
Turniej dla zespołów rocznika 2013, w którym Ślęzę reprezentować będą dwie drużyny chłopców, a także ekipa dziewczynek (roczniki 2012-2013), które na pewno mocno postawią się chłopakom.