Program meczowy (koszykówka) – 29/30 listopada

Cztery młodzieżowe zespoły Ślęzy, rozegrają ligowe mecze podczas najbliższego weekendu.

 

Zaległy mecz 5. kolejki Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Juniorek

CITRONEX BASKET ZGORZELEC – ŚLĘZA BFD WROCŁAW sobota godz.10:30 Zgorzelec ul. Matarońska 2

9. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Juniorek

KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA – ŚLĘZA BFD WROCŁAW niedziela godz.11:00 Jelenia Góra ul. Morcinka 31

Pracowity weekend czeka drużynę naszych juniorek. O ile w sobotę w Zgorzelcu Ślęza będzie zdecydowanym faworytem, to już w niedzielę, nasza drużyna stanie przed dużo trudniejszym wyzwaniem, jakim będzie starcie ze Spartakusem. Zespół ten jest aktualnym liderem w tabeli, ale ma też o jedno spotkanie rozegrane więcej od 1KS-u. We Wrocławiu Ślęza pewnie wygrała z jeleniogórzankami i mocno wierzymy, że w rewanżu uczyni to ponownie.

 

10. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Kadetek

SP EDUKATOR POLANICA-ZDRÓJ – ŚLĘZA EKO BASKET WROCŁAW sobota godz.10:30 Polanica-Zdrój, Aleja Wojska Polskiego 23
ŚLĘZA II EKO BASKET WROCŁAW – MKS MOS WROCŁAW sobota godz.16:15 AWF (Sala Sportów Walki)

Ostatnia kolejka pierwszej fazy rozgrywek Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Kadetek. Po niej nasza pierwsza drużyna przystąpi z kompletem punktów na koncie do rywalizacji o miejsca 1-6, a drugi zespół powalczy o miejsca 7-12 i jeśli poradzi sobie z MOS-em, to również rozpocznie zmagania mając na koncie komplet punktów.

 

8. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Młodziczek

PG CREW BAZALT PIŁAWA GÓRNA – ŚLĘZA 3ALFA WROCŁAW niedziela godz.11:00 Piława Górna ul. Kościuszki 1a

W pierwszym meczu niepokonana w rozgrywkach Ślęza, bardzo wysoko wygrała z drużyną z Piławy Górnej i nie wyobrażamy sobie, by z jej parkietu nie podniosła też kompletu punktów.