Przegrali i starsi i młodsi

W sobotni poranek na boiskach stadionu przy ul. Na Niskich Łąkach, równocześnie mecze sparingowe rozgrywali juniorzy i juniorzy mł. Ślęzy. W obu spotkaniach górą byli przeciwnicy.

 

Mimo porażek, nasze drużyny zaprezentowały się lepiej, niż w poprzednich meczach kontrolnych. Co ciekawe, kilku zawodników zagrało w obydwu spotkaniach. Robert Ratajczak i Leonard Cygan pierwsze połowy zagrali w zespole juniorów starszych, a drugą w młodszych, a Patryk Mróz odwrotnie.

 

Juniorzy starsi mierzyli się z ligowym rywalem, legnicką Miedzią. Goście po pięknym uderzeniu już w 4 min. otworzyli wynik, a w 29. min. przy dużej pomocy naszego bramkarza, zdobyli drugą bramkę. W miarę upływu czasu Ślęza zaczęła grać lepiej i w 67 min. doprowadziła do wyrównania. Chwilę później, kolejnym ładnym uderzeniem, Miedź zdobyła zwycięskiego gola.

ŚLĘZA WROCŁAW – MIEDŹ LEGNICA 2:3 (0:2)

0:1 ? 4′
0:2 ? 29′
1:2 Więckowski 56′
2:2 testowany 67′
2:3 ? 68′

Ślęza – Ratajczak, Stożek, Grudziński, Dyrka, Flarski, Cygan, Lebiodzik, testowany 1, testowany 2, Więckowski, Modrzejewski oraz Dąbrowa, Opatowski, Mróz, testowany 3, testowany 4, testowany 5.

 

Juniorzy młodsi rywalizowali z juniorami starszymi Wiwy Goszcz. Mecz był w miarę wyrównany, ale zdecydowanie więcej klarownych sytuacji do zdobycia bramek miała Ślęza, ale cóż z tego, gdy żółto-czerwoni fatalnie pudłowali nawet z kilku metrów od bramki. Goście byli za to skuteczniejsi i dzięki temu wygrali.

ŚLĘZA WROCŁAW (juniorzy mł) – WIWA GOSZCZ (juniorzy st.) 0:2 (0:0)

Ślęza – Tomczuk, Ćwiek, Kociemski, Bondas, Marut, Mleczak, Mróz, Pietrzyk, Augustyn, Pielucha, Rękas oraz Ratajczak, Szewczyk, Cygan, Doktorski, Krawczyk, Spodniewski, Szoma.

Zdjęcia z obydwu meczów dostępne są w galerii.