Remis juniorów mł. z wyżej notowanym rywalem

W sparingowym meczu juniorów młodszych, Ślęza Wrocław zremisowała z Lechią Dzierżoniów 1:1.

Remis Ślęzy z grającą na wyższym poziomie rozgrywkowym Lechią, wydaje się być sprawiedliwym rozstrzygnięciem, choć gdy traci się gola w 90 minucie, zawsze pozostaje niedosyt. Pierwsza połowa tego meczu była w miarę wyrównana, z lekkim wskazaniem na przyjezdnych. Gola w tej części meczu na swoim koncie zapisała jednak Ślęza. W 13 min. Mazur minął dwóch defensorów i zagrał futbolówkę wzdłuż pola bramkowego, a tam jeden z piłkarzy Lechii, wpakował ją do własnej bramki. Goście mieli kilka okazji do wyrównania, a najlepsza z nich miała miejsce w 44 min. gdy piłka obiła słupek bramki 1KS-u.

Po przerwie jeszcze przez kwadrans nieco lepsze wrażenie sprawiali juniorzy z Dzierżoniowa,choć w 49 min. po główce Mleczaka, piłka tym razem trafiła w słupek bramki Lechii. Ostatnie 30 minut to najlepszy fragment gry żółto-czerwonych w tym spotkaniu. Przejęli oni inicjatywę i byli bliscy podwyższenia rezultatu. Tak się jednak nie stało, a co gorsze we wspomnianej wcześniej 90 minucie, Lechia wyrównała.

ŚLĘZA WROCŁAW – LECHIA DZIERŻONIÓW 1:1 (1:0)

1:0 samobójcza 13′