Rozstrzelali się po przerwie

Drugi zespół trampkarzy Ślęzy Wrocław, wygrał w sparingowym z WKS-em Śląskiem III Wrocław 7:4

Trener Wojciech Czwartos – Mecz z WKS-em był dobrym materiałem do analizy. W pierwszej połowie dobrze graliśmy piłką, stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji wychodząc od własnej bramki, ale to przeciwnik prowadził 3:1, po indywidualnych błędach naszych obrońców. W drugiej połowie jeszcze lepiej operowaliśmy piłką, uniknęliśmy błędów pod naszą bramką i sami kilka zdołaliśmy strzelić. Cieszy ilość zdobytych goli, ale martwić powinna liczba straconych. Mamy jeszcze nad czym pracować.

WKS ŚLĄSK III WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 4:7 (3:1)

Bramki: Lemirski 3, Sekulski 2, Ben Nouir, Furmanek

Ślęza – Pernak, Kunysz, Furmanek, Kurtys, Kobus, Stępniewski, Sekulski, Ben Nouir, Paszkowski, Lemirski, Ryba oraz Tyca, Piskorz, Walczak