Bardzo słaby mecz drugiej drużyny trampkarzy

W sparingowym meczu trampkarzy (rocznik 2007), Ślęza II Wrocław przegrała z FC Wrocław Academy II 4:10.

Mecz rozgrywano w trzech tercjach (3X30 minut). Początek pierwszej nie wskazywal, że nasi trampkarze doznają tak wysokiej porażki. Do momentu straconej pierwszej bramki było to wyrównane spotkanie, a Ślęza zmarnowała kilka znakomitych sytuacji. Worek z bramkami rozwiązał sie w 19 min. Niestety, wiele straconych goli to prezenty od naszych zawodników, ktorzy mieli duże problemy z celnością podań, co kończyło sie tym, że wcielali się oni w rolę asystentów przy bramkach zdobywanych przez gości.

ŚLĘZA II WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY II 4:10 (0:3, 1:3, 3:4)