Ślęza lepsza w dwumeczu z 1 FC Frankfurt

Dwa zespoły Ślęzy udały się w poniedziałek do Lubina, by rozegrać sparingowe mecze z niemieckim 1FC Frankfurt nad Odrą. Obydwie konfrontacje zakończyły sie zwycięstwem 1KS-u.

 

Trener Macjej Dębiczak (mieszany zespół 2005/06) – Był to wyrównany mecz, który odbywał się przede wszystkim w środkowej strefie boiska, i w którym niestety akcji bramkowych było jak na lekarstwo. Tak na prawdę stworzyliśmy sobie dzisiaj dwie sytuacje bramkowe i je wykorzystaliśmy.

ŚLĘZA WROCŁAW – 1 FC FRANKFURT NAD ODRA 2:1

Bramki: Ziglewski, Malczyk

Ślęza – Grygorcewicz , Pietrzyk, Łęcki, Żugaj, Ziglewski, Malczyk, Konopka, Doktorski, Majewski, testowany, Walczyk oraz Galiński, Testowany, Fang, Świtaj, Lenzu

Trener Kacper Gawlak (młodzicy) – W poniedziałek rozegraliśmy sparing z drużyną 1.FC Frankfurt, która przebywa na obozie w Lubinie. Mecz od samego początku bardzo wyrównany i mimo upalnej pogody rozgrywany w bardzo wysokim tempie. Cieszę się, że wyszliśmy skoncentrowani od początku do końca i pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony.

ŚLĘZA WROCŁAW – 1 FC FRANKFURT NAD ODRĄ 3:2

Bramki: Baczul 2, Dudzik

Ślęza – Machoń, Jędruch, Małek, Raputa, Stępniewski, Baczul, Dudzik, Świat, Zemlyak, Wiśniowski, Kowalewski, Sot, Naziri