Ślęza Trophy – Turnieje zespołów roczników 2015 i 2013

W sobotę i niedzielę (27/28 listopada) na boiskach pod balonem w Centrum Piłkarskim, Ślęza Wrocław – Kłokoczyce, zainaugurowana zostanie nowa edycja turniejów Ślęza Trophy.

 

Za oknami już prawie zima, pora zatem by wzorem poprzedniego sezonu, również w tym rozpocząć zmagania w turnieju Ślęza Trophy. Turnieje w różnych grupach wiekowych odbywać się będą przez cały okres zimowy, a rozpoczynamy je od zawodów najmłodszych piłkarzy, bowiem w sobotę o godz.10 rywalizację, a przede wszystkim dobrą zabawę rozpoczną chłopcy urodzeni w roku 2015. W turnieju uczestniczyć będzie 8. drużyn reprezentujących 5. klubów, a mianowicie : Bumerang Wrocław, Parasol I Wrocław, Parasol II Wrocław, AP Duda, Trik I Sołtysowice, Trik II Sołtysowice, Ślęza I Wrocław i Ślęza II Wrocław.

W niedzielę (również o godz.10) w turniejowe szranki staną nieco starsi zawodnicy, urodzeni w roku 2013. W tej kategorii wystąpi 10. drużyn z 6. klubów. Są to : Miedź Legnica, Lechia Dzierżoniów, Polonia Świdnica, po dwie drużyny UKS Miękinia i Bumerangu Wrocław oraz trzy ekipy gospodarzy, czyli Ślęzy Wrocław.