Śnieżne sparingi orlików

Zespoły orlików Ślęzy Wrocław w niedzielę, w Opolu rozegrały mecze towarzyskie z drużynami miejscowej Odry.

 
Trener Marcin Szczepankiewicz (rocznik 2013) – Chłopcy grali równolegle na dwóch boiskach w formule 7×7. Boisko oraz warunki atmosferyczne tego dnia (szczególnie ostatnie 30 minut, opady śniegu), pokazały trochę twardszego oblicza sportu jakim jest piłka nożna (może to nie rugby ale też to nie są szachy). Taka pogoda to spóźnione interwencje, gorsze podania i przyjęcia, pojawiło się więcej fauli, ale piłka to gra kontaktowa. Podsumowując obie drużyny zagrały otwartą piłkę i nie nastawiały się tylko na bronienie, chłopcy pokazali dużo fajnych rozwiązań ofensywnych, uważam, że był to wartościowy sparing dla chłopców.

Ślęza 2013 – Oliwier, Norbert, Janek, Tymek D., Tymek J., Igor, Piotrek – Kajtek, Przemek, Antek, Adam, Michał Ł., Michał J., Jakub

Trener Michał Jóźwik (rocznik 2012) – W zimowej aurze przyszło nam rywalizować pierwszy raz w formule 9×9. Jestem pełen podziwu dla chłopców. Rywalizowaliśmy w nowej formule w trudnych warunkach atmosferycznych, a mimo to chłopcy długimi fragmentami nawiązywali walkę z gospodarzami .

Ślęza 2012 – Smereka, Piasecki , Zimoch , Zając , Lisowski Kroczak , Dec , Kita , Kalkowski