Sobota z młodzieżowymi zespołami Ślęzy

Rozgrywki ligowe zakończą w sobotę juniorzy młodsi, trampkarze i pierwsza drużyna młodzików Ślęzy Wrocław. W turniejach zagrają chłopcy z rocznika 2010 i dziewczynki w trzech kategoriach wiekowych.

 
I Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

ŚLĘZA WROCŁAW – MOTO-JELCZ OŁAWA sobota godz.13 Wróblewskiego
Ostatnia kolejka w OLJM zapowiada się bardzo emocjonująco. Trzy zespoły wciąż mają jeszcze szanse na awans do ligi wojewódzkiej. Są to prowadząca w tabeli Silesia Gaj Wrocław, zajmująca miejsce trzecie drużyna FC Wrocław Academy i plasująca się na drugiej pozycji Ślęza. Dwa pierwsze z wymienionych zespołów zagrają pomiędzy sobą, a 1KS podejmować będzie zajmujący 5. miejsce Moto-Jelcz Oława. Warunkiem zachowania szans na awans jest tylko i wyłącznie zwycięstwo naszej drużyny, a jeśli takiego się doczekamy, to dopiero wtedy będziemy nasłuchiwać wieści z Orzechowej.
Sędziuje – M.Siwek

II Okręgowa Liga Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY III sobota godz.14 Na Niskich Łąkach
Nasi mistrzowie w ostatnim mecz zmierzą się z zajmującą 6. miejsce drużyną FCA. Ślęza wygrała ostatnich osiem meczów i szkoda by było przerywać tak piękną serię w ostatnim spotkaniu. Wierzymy, że tak się też nie stanie, a nasi trampkarze zakończą sezon w stylu godnym mistrza.
Sędziuje – Król

II Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA WROCŁAW – OLYMPIC III WROCŁAW sobota godz.18 Na Niskich Łąkach
Po zwycięstwie przed tygodniem i zapewnieniu sobie awansu, trener Gustaw Sadowski powiedział, że nie cieszymy się jeszcze, bo w ostatnim meczu będziemy chcieli udowodnić, że ten awans nam się należał. Zatem Panowie, udowadniajcie, a potem się cieszymy.
Sędziuje – Kac. Nowak

BEŁCHATÓW CUP 2019 sobota godz.8:30 Stadion Miejski w Bełchatowie
Silnie obsadzony turniej, w którym dosyć dziwnie skonstruowano kategorie wiekowe. Teoretycznie są to zawodny dla rocznika 2010 i mł. ale dopuszczenie też są zawodnicy urodzeni w ostatnim kwartale roku 2009. Nie będziemy wnikać, co powodowało organizatorami do takiego podziału, a za to skupimy się na naszej drużynie. Znalazła się ona w grupie B, w której za przeciwników mieć będzie – Puławiaka Puławy, GKS Bełchatów i Legię Soccer Schools. W sumie w imprezie uczestniczyć będzie 16. zespołów z całego kraju, a jej zakończenie (ceremonia wręczenia nagród) zaplanowane zostało na godz.14:30.

FEMGOL CUP 2019 sobota Księginice
W tych zawodach dla dziewcząt, zespoły rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych – U9 (2010 i ml), U11 (2008 i ml) i u!3 (2006 i mł). W dwóch starszych kategoriach drużyny grać będą w siedmioosobowych (6+1), a w najmłodszej w pięcioosobowych (4+1). Turniej w kategorii U11 będzie jednocześnie kolejnymi zawodami zaliczanymi do Ligi Orliczek. Ślęza Wrocław reprezentowana będzie we wszystkich kategoriach, a oprócz naszego klubu, w imprezie tej udział zapowiedziały zespoły z Legnicy, Trzebnicy, Siechnic, Głogowa, Polkowic i Lubina.