Sobota z młodzieżowymi zespołami Ślęzy Wrocław

W sobotę (7 października) swoje mecze ligowe rozegrają młodzieżowe zespoły Ślęzy Wrocław.

 
DLJS : KS OŁAWA – ŚLĘZA WROCŁAW godz.11
Po dobrym starcie ostatnio nasz zespół nie spisuje się już tak jak byśmy tego chcieli. W trzech ostatnich meczach Ślęza zdobyła tylko punkt. W Oławie żółto-czerwoni będą chcieli powrócić na ścieżkę zwycięstw, choć w meczu z solidnym zespołem KS-u nie będzie to łatwe.

DLJM : ŚLĘZA WROCŁAW – GÓRNIK WAŁBRZYCH godz.11 Wróblewskiego
Praktycznie w każdym meczu w którym gra Ślęza, faworytem są przeciwnicy. Podobnie wygląda sytuacja przed meczem z Górnikiem.

OLT : ORLIKI GMINA MIĘKINIA – ŚLĘZA WROCŁAW godz.11
Każdy inny rezultat niż zwycięstwo Ślęzy, byłby dla nas dużym rozczarowaniem.

TLT : ŚLĘZA WROCŁAW (DZIEWCZYNY) – GKS MIRKÓW DŁUGOŁĘKA godz.11 Zakrzów
GKS to nie jest tak mocny przeciwnik jakim był przed tygodniem Rapid Domaniów, choć oczywiście jak w każdej konfrontacji chłopaków z dziewczynami będzie faworytem. Mimo to, znając ambicję i charakter naszych piłkarek, możemy być pewni, że trochę krwi chłopakom napsują.

TLT : ŚLĘZA II WROCŁAW – FORZA WROCŁAW godz.13:30 Zakrzów
Forza to rywal wydający się być jak najbardziej w zasięgu naszej drugiej drużyny trampkarzy. Czekamy zatem na zwycięstwo.

OLM : ŚLĘZA WROCŁAW – ŚLĄSK WROCŁAW S.A. godz.15 Zakrzów
Śląsk to główny faworyt do wygrania tej ligi, co nie oznacza, że nasi młodzi piłkarze nie są w stanie przeciwstawić się temu zespołowi.

TLM : ŚLĘZA II WROCŁAW – SILESIA WROCŁAW GAJ godz.13 Zakrzów
Mecz dwóch zespołów, które nie straciły jeszcze punktów. Dodatkowo jeszcze Silesia nie straciła też choćby jednego gola. Pora zatem aby to zmienić.