Sobotni program gier młodzieżowych zespołów Ślęzy

W sobotę (13 października) kolejne mecze ligowe rozegrają zespoły młodzieżowe Ślęzy Wrocław. Odbędzie się też turniej Ligi Wojewódzkiej Młodziczek.

 

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY godz.11 Wróblewskiego
Po derbach ze Śląskiem, tym razem nasi juniorzy zmierzą się w kolejnym derbowym pojedynku z FC Wrocław Academy. Wydaje się, że poziom prezentowany przez obydwa zespoły jest porównywalny, przez co trudno wskazać faworyta tej potyczki, której stawką będzie miejsce w czołówce tabeli.
Sędziuje – Mateusz Maj

I Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

FC WROCŁAW ACADEMY – ŚLĘZA WROCŁAW godz.16 Na Niskich Łąkach
Mecz o 2. miejsce w tabeli, na którym aktualnie znajduje się Akademia z przewagą 1 pkt nad Ślęzą. W pierwszym spotkaniu tych drużyn było 2:2. Kto będzie lepszy w rewanżu ? Mamy nadzieję, że Ślęza.
Sędziuje – Kacper Nowak

II Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA ŚRODA ŚL. godz.13 Zakrzów
W Środzie Śl. wrocławianie wygrali skromnie 1:0. Oczekujemy, że teraz okażą swoją wyższość w bardziej okazałych rozmiarach.
Sędziuje – Piotr Paluch

V Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA II WROCŁAW – ORZEŁ PRUSICE godz.14:30 Zakrzów
Po czterech zwycięstwach z rzędu nadarza się okazja na piąte. Patrząc na dotychczasowe wyniki mieszanego zespołu Orła (grają w nim zarówno chłopcy jak i dziewczyny) wydaję się ono być realnym celem.
Sędziuje – Trokielewicz

Terenowa Liga Młodzików grupa V

ODRA WROCŁAW – ŚLĘZA III WROCŁAW godz.14:30 Mianowskiego
W ostatnich tygodniach nasza drużyna wygrywa mecz za meczem. W sobotę stanie jednak przed trudnym zadaniem kontynuowania tej passy, bo naprzeciw stanie niepokonana dotąd Odra.
Sędziuje – ?

Terenowa Liga młodzików grupa VI

ORLIKI GMINA MIĘKINIA – ŚLĘZA IV WROCŁAW (dziewczyny) godz.11
Dziewczyny zagrają na trudnym terenie, z wyprzedzającym je o zaledwie punkt Orlikiem. Mamy nadzieję, że po tym meczu obydwie drużyny zamienią się miejscami w tabeli.
Sędziuje – ?

Wojewódzka Liga Młodziczek – Wołów godz.15

Będzie to pierwszy z turniejów WLM. Zagrają w nim 4. zespoły – MKP Wołów, AZS PWSZ Wałbrzych, AZS Wrocław i Ślęza Wrocław. Trudno nam powiedzieć jak silne są drużyny, z którymi rywalizować będą żółto-czerwone, ale znając ich umiejętności wierzymy, że będzie dobrze.