Sparingi Ślęzy ze Stilonem

Młodzieżowe zespoły Ślęzy rozegrały serię sparingów z drużynami gorzowskiego Stilonu.

 
Od soboty na obozie we Wrocławiu przebywają młodzieżowe zespoły Stilonu Gorzów Wlkp, które trenują i rozgrywają sparingi w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – Kłokoczyce. W przeciągu dwóch ostatnich dni odbyło się już kilka towarzyskich gier pomiędzy drużynami 1KS-u i naszymi gośćmi z Gorzowa.

Jako pierwsze zagrały z chłopcami z Gorzowa nasze młodziczki, a mecz relacjonuje trener Damian Burtowski – Choć przewaga przeciwnika była niepodważalną, to moim zdaniem był to bardzo wartościowy dla nas sparing. Mieliśmy jasno postawione cele na ten mecz i udało nam się w większym bądź mniejszym stopniu je zrealizować. Oczywiście bramki padają po błędach, ale dzięki takim spotkaniom mam nadzieję nie będziemy powtarzać ich w meczach o stawkę.
Praca, praca i jeszcze raz praca na treningach.

Dodajmy jeszcze, że Stilon zwyciężył wysoko, ale nasze dzielne dziewczyny też strzeliły dwie bramki, a konkretnie uczyniły to Piotrowska i Łatkowska.

Ślęza – Augustynowicz, Olaczek, Batko, Szot, Lisowska, Matkowska, Gorczyca, Dembowska, Piotrowska, Kwilecka, Demska, Szala, Łatkowska, Kawa
W drugim wrocławsko-gorzowskim sparingu stanęły naprzeciw siebie zespoły rocznika 2011. Trener Michał Jóźwik – Na dwóch boiskach w formule 5+1 rozegraliśmy sparing 2×40 min. Mimo niskiej temperatury, chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele. Utrzymaliśmy koncentrację , dobrze funkcjonowaliśmy w odbiorze jako zespół ale i indywidualnie również realizowaliśmy przedmeczowe założenia. Nie popadamy w samozachwyt. Pracujemy dalej! Gratulacje dla przeciwników za dzielna postawę.

Ślęza – Urycki, Paszliński, Szpaderski, Słowiński, Kocowski, Marciniak, Biskup, Podlasek, Bieńkowski, Bis, Bukowski, Zadworny, Sniegoń, Sonnenberg, Twardowski, Mrożewski, Rewolinski, Sikorski.

 

W pierwszym niedzielnym sparingu zmierzyły się ze sobą drużyny trampkarzy U14. Trener Krzysztof Wołkanowski – Pierwszy sparing po przerwie świąteczno- noworocznej, był w naszym wykonaniu mocno chaotyczny. Trzeba jednak przyznać, ze przeciwnik był wymagający. Dobre momenty gry przeplataliśmy prostymi błędami. Jeśli chcemy liczyć się w grze z z najlepszymi zespołami w naszej lidze nie możemy tracić tak prostych bramek.

ŚLĘZA WROCŁAW – STILON GORZÓW 2:3 (0:2)

bramki – Góral i zawodnik testowany.