TERMINARZ
1. KOLEJKA:
16.03.2024 | 10:00 | Parasol Wrocław | – | Chrobry Głogów | 3:1 |
16.03.2024 | 10:00 | FC Wrocław Academy | – | Zagłębie Lubin | 8:1 |
17.03.2024 | 10:00 | Śląsk Wrocław | – | Miedź Legnica | 4:1 |
17.03.2024 | 16:30 | Olympic Wrocław | – | Ślęza Wrocław | 2:2 |
2. KOLEJKA:
23.03.2024 | 09:00 | FC Wrocław Academy | – | Śląsk Wrocław | 1:6 |
23.03.2024 | 11:00 | Miedź Legnica | – | Olympic Wrocław | 4:2 |
24.03.2024 | 10:00 | Ślęza Wrocław | – | Parasol Wrocław | 1:8 |
24.03.2024 | 10:00 | Zagłębie Lubin | – | Chrobry Głogów | 1:2 |
3. KOLEJKA:
06.04.2024 | 12:30 | Chrobry Głogów | – | Ślęza Wrocław | : |
07.04.2024 | 10:30 | Olympic Wrocław | – | FC Wrocław Academy | : |
07.04.2024 | 10:00 | Śląsk Wrocław | – | Zagłębie Lubin | : |
06.04.2024 | 16:00 | Parasol Wrocław | – | Miedź Legnica | : |
4. KOLEJKA:
13.04.2024 | 11:00 | Miedź Legnica | – | Chrobry Głogów | : |
13.04.2024 | 11:00 | FC Wrocław Academy | – | Parasol Wrocław | : |
13.04.2024 | 11:00 | Zagłębie Lubin | – | Ślęza Wrocław | : |
14.04.2024 | 10:00 | Śląsk Wrocław | – | Olympic Wrocław | : |
5. KOLEJKA:
20.04.2024 | 16:30 | Olympic Wrocław | – | Zagłębie Lubin | : |
20.04.2024 | 10:00 | Parasol Wrocław | – | Śląsk Wrocław | : |
20.04.2024 | 11:00 | Chrobry Głogów | – | FC Wrocław Academy | : |
21.04.2024 | 12:00 | Ślęza Wrocław | – | Miedź Legnica | : |
6. KOLEJKA:
27.04.2024 | 11:00 | FC Wrocław Academy | – | Ślęza Wrocław | : |
27.04.2024 | 11:00 | Zagłębie Lubin | – | Miedź Legnica | : |
27.04.2024 | 16:30 | Olympic Wrocław | – | Parasol Wrocław | : |
28.04.2024 | 10:00 | Śląsk Wrocław | – | Chrobry Głogów | : |
7. KOLEJKA:
30.04.2024 | 17:30 | Parasol Wrocław | – | Zagłębie Lubin | : |
01.05.2024 | 11:00 | Miedź Legnica | – | FC Wrocław Academy | : |
01.05.2024 | 11:00 | Chrobry Głogów | – | Olympic Wrocław | : |
01.05.2024 | 13:00 | Ślęza Wrocław | – | Śląsk Wrocław | : |
8. KOLEJKA:
04.05.2024 | 11:00 | Chrobry Głogów | – | Parasol Wrocław | : |
04.05.2024 | 11:00 | Miedź Legnica | – | Miedź Legnica | : |
04.05.2024 | 15:00 | Ślęza Wrocław | – | Olympic Wrocław | : |
04.05.2024 | 11:00 | Zagłębie Lubin | – | FC Wrocław Academy | : |
9. KOLEJKA:
11.05.2024 | 10:00 | Śląsk Wrocław | – | FC Wrocław Academy | : |
11.05.2024 | 11:00 | Chrobry Głogów | – | Zagłębie Lubin | : |
11.05.2024 | 13:00 | Parasol Wrocław | – | Ślęza Wrocław | : |
12.05.2024 | 16:30 | Olympic Wrocław | – | Miedź Legnica | : |
10. KOLEJKA:
18.05.2024 | 11:00 | Zagłębie Lubin | – | Śląsk Wrocław | : |
18.05.2024 | 11:00 | FC Wrocław Academy | – | Olympic Wrocław | : |
18.05.2024 | 12:30 | Ślęza Wrocław | – | Chrobry Głogów | : |
18.05.2024 | 11:00 | Miedź Legnica | – | Parasol Wrocław | : |
11. KOLEJKA:
25.05.2024 | 16:30 | Olympic Wrocław | – | Śląsk Wrocław | : |
25.05.2024 | 16:00 | Parasol Wrocław | – | FC Wrocław Academy | : |
25.05.2024 | 11:00 | Chrobry Głogów | – | Miedź Legnica | : |
26.05.2024 | 12:30 | Ślęza Wrocław | – | Zagłębie Lubin | : |
12. KOLEJKA:
30.05.2024 | 11:00 | FC Wrocław Academy | – | Chrobry Głogów | : |
30.05.2024 | 11:00 | Miedź Legnica | – | Ślęza Wrocław | : |
30.05.2024 | 11:00 | Śląsk Wrocław | – | Parasol Wrocław | : |
30.05.2024 | 11:00 | Zagłębie Lubin | – | Olympic Wrocław | : |
13. KOLEJKA:
01.06.2024 | 11:00 | Miedź Legnica | – | Zagłębie Lubin | : |
01.06.2024 | 10:00 | Parasol Wrocław | – | Olympic Wrocław | : |
01.06.2024 | 15:00 | Ślęza Wrocław | – | FC Wrocław Academy | : |
01.06.2024 | 11:00 | Chrobry Głogów | – | Śląsk Wrocław | : |
14. KOLEJKA:
08.06.2024 | 11:00 | Śląsk Wrocław | – | Ślęza Wrocław | : |
08.06.2024 | 11:00 | FC Wrocław Academy | – | Miedź Legnica | : |
08.06.2024 | 11:00 | Olympic Wrocław | – | Chrobry Głogów | : |
08.06.2024 | 11:00 | FC Wrocław Academy | – | Miedź Legnica | : |