KOLEJKA 1:

 2019-04-06   11:30  Parasol VI Wrocław  Olympic VIII Wrocław  6:1
 2019-04-06   13:00  Zenit Międzybórz  Ślęza IV Wrocław  5:2
 2019-04-06   09:00  Sporting III Wrocław  GKS Mirków-Długołęka  1:7
 2019-04-06   12:00  UKS Bierutów  Forza III Wrocław  2:2
 2019-04-06   11:30  Unia Wrocław  AP VI Oleśnica  0:1
 2019-04-06   16:00  WKS Śląsk IV Wrocław AP Szczota Twardogóra  0:5

KOLEJKA 2:

  2019-04-13  11:00  Ślęza IV Wrocław   –   Olympic VIII Wrocław  3 :2
  2019-04-13  12:00  Zenit Międzybórz   –   WKS Śląsk IV Wrocław   0:3
  2019-04-17  17:00  AP Szczota Twardogóra   –  Unia Wrocław  14:1
  2019-04-13  13:00  AP VI Oleśnica   –   UKS Bierutów  5:0
  2019-04-14  10:00  Forza III Wrocław   –   Sporting III Wrocław  5 :2
  2019-04-13  13:00  GKS Mirków-Długołęka   –   Parasol VI Wrocław  2 :10

KOLEJKA 3:

 2019-04-25   19:00  Parasol VI Wrocław  Forza III Wrocław  5:6
 2019-04-18   10:00  WKS Śląsk IV Wrocław  Ślęza IV Wrocław  1:0
 2019-04-23   16:00  Olympic VIII Wrocław  GKS Mirków-Długołęka  4:2
 2019-04-30   17:00  Sporting III Wrocław  AP VI Oleśnica   3:8
 2019-04-20   12:00  UKS Bierutów  AP Szczota Twardogóra   1:3
 2019-04-18   17:30  Unia Wrocław  Zenit Międzybórz   2:1

KOLEJKA 4:

 2019-04-27  12:00  Ślęza IV Wrocław  GKS Mirków-Długołęka    2:1
  2019-04-27  12:00  Zenit Międzybórz  UKS Bierutów   12:2
  2019-04-27  13:00  Forza III Wrocław  Olympic VIII Wrocław    1:0
  2019-04-27  16:00  WKS Śląsk IV Wrocław  Unia Wrocław    1:2
  2019-04-27  10:00  AP VI Oleśnica  Parasol VI Wrocław    3:4
  2019-04-27  11:00  AP Szczota Twardogóra  Sporting III Wrocław    6:0

KOLEJKA 5:

 2019-05-04  11:30  Parasol VI Wrocław  AP Szczota Twardogóra   2:0
 2019-05-07  18:00  GKS Mirków-Długołęka  Forza III Wrocław   2:2
 2019-05-02  11:00  Sporting III Wrocław  Zenit Międzybórz   0:3
 2019-05-04  12:00  UKS Bierutów  WKS Śląsk IV Wrocław   6:3
 2019-05-06  17:30  Unia Wrocław  Ślęza IV Wrocław   3:0
 2019-05-04  10:00  Olympic VIII Wrocław  AP VI Oleśnica   3:6

KOLEJKA 6:

 2019-05-11   18:15  Ślęza IV Wrocław  Forza III Wrocław    1:0
 2019-05-11   11:00  Zenit Międzybórz  Parasol VI Wrocław    0:7
 2019-05-11   13:00  WKS Śląsk IV Wrocław  Sporting III Wrocław    7:0
 2019-05-11   13:00  AP VI Oleśnica  GKS Mirków-Długołęka    7:4
 2019-05-20   17:00  Unia Wrocław  UKS Bierutów    5:1
 2019-05-11   13:00  AP Szczota Twardogóra  Olympic VIII Wrocław    6:0

KOLEJKA 7:

  2019-05-18   11:30  Parasol VI Wrocław  WKS Śląsk IV Wrocław    6:0
  2019-05-18   11:00  GKS Mirków-Długołęka  AP Szczota Twardogóra    1:4
  2019-06-13   19:00  Forza III Wrocław  AP VI Oleśnica    0:1
  2019-05-18   13:00  Sporting III Wrocław  Unia Wrocław    1:7
  2019-05-18   12:00  UKS Bierutów  Ślęza IV Wrocław    3:5
  2019-05-18   14:00  Olympic VIII Wrocław  Zenit Międzybórz    1:6

KOLEJKA 8:

 2019-05-25   18:00  Ślęza IV Wrocław  AP VI Oleśnica    1:3
 2019-05-25   18:00  Zenit Międzybórz  GKS Mirków-Długołęka    1:0
 2019-05-25   15:30  WKS Śląsk IV Wrocław  Olympic VIII Wrocław    5:1
 2019-05-25   12:00  UKS Bierutów  Sporting III Wrocław    1:3
 2019-05-25   13:30  Unia Wrocław  Parasol VI Wrocław    1:6
 2019-05-25   15:00  AP Szczota Twardogóra  Forza III Wrocław    4:1

KOLEJKA 9:

 2019-06-01   11:30  Parasol VI Wrocław  UKS Bierutów    7:0
 2019-06-01   11:00  GKS Mirków-Długołęka  WKS Śląsk IV Wrocław    4:1
 2019-06-01   13:00  Forza III Wrocław  Zenit Międzybórz    2:4
 2019-06-01   13:00  Sporting III Wrocław  Ślęza IV Wrocław    0:5
 2019-06-01   12:00  AP VI Oleśnica  AP Szczota Twardogóra    2:1
 2019-06-01   12:00  Olympic VIII Wrocław  Unia Wrocław    1:4

KOLEJKA 10:

  2019-06-08   11:30  Ślęza IV Wrocław  AP Szczota Twardogóra    0:4
  2019-06-08   13:00  Zenit Międzybórz  AP VI Oleśnica    0:3
  2019-06-08   13:00  WKS Śląsk IV Wrocław  Forza III Wrocław    1:0
  2019-06-08   13:00  Sporting III Wrocław  Parasol VI Wrocław    1:8
  2019-06-08   13:00  UKS Bierutów  Olympic VIII Wrocław    7:2
  2019-06-08   10:30  GKS Mirków-Długołęka  Unia Wrocław    2:1

KOLEJKA 11:

 2019-06-10   18:00  GKS Mirków-Długołęka  UKS Bierutów    3:3
 2019-06-15   09:30  Forza III Wrocław  Unia Wrocław    2:2
 2019-06-15   13:00  AP VI Oleśnica  WKS IV Wrocław    4:3
 2019-06-15   13:00  Olympic III Wrocław  Sporting III Wrocław    :
 2019-06-15   13:00  AP Szczota Twardogóra  Zenit Międzybórz    7:0
 2019-06-13   19:00 Parasol VI Wrocław  Ślęza IV Wrocław    3:1