TERMINARZ
1. KOLEJKA:
2020-09-29 | 17:30 | Unia II Wrocław | 3:7 | Ślęza IV Wrocław |
2020-08-29 | 13:00 | Sokół Marcinkowice | 1:6 | AP Jedenastka Kąty Wr. |
2020-08-30 | 13:00 | Talent II Trzebnica | 11:2 | Moto-Jelcz II Oława |
2020-08-29 | 13:00 | Sporting Wrocław | 13:2 | AP Football Wroclaw |
2020-08-29 | 10:00 | Pogoń Syców | 7:0 | FMS-Feniks Strzelin |
2020-08-29 | 13:00 | Pogoń Oleśnica | 1:8 | Moto-Jelcz Oława |
2020-08-29 | 11:00 | Parasol IV Wrocław | 7:1 | MKP Wołów |
2. KOLEJKA:
2020-09-06 | 10:30 | Unia II Wrocław | 0:11 | Talent II Trzebnica |
2020-09-05 | 13:00 | AP Football Wrocław | 4:0 | Sokół Marcinkowice |
2020-09-05 | 13:00 | Moto-Jelcz II Oława | 0:11 | Sporting Wrocław |
2020-09-05 | 10:00 | Ślęza IV Wrocław | 3:2 | MKP Wołów |
2020-09-06 | 13:00 | AP Jedenastka Kąty Wr. | 8:1 | Pogoń Syców |
2020-09-05 | 13:00 | FMS-Feniks Strzelin | 7:4 | Pogoń Oleśnica |
2020-09-05 | 11:00 | Moto-Jelcz Oława | 1:0 | Parasol IV Wrocław |
3. KOLEJKA:
2020-09-12 | 13:00 | Talent II Trzebnica | 6:2 | Ślęza IV Wrocław |
2020-09-12 | 10:00 | Pogoń Syców | 1:4 | AP Football Wrocław |
2020-09-12 | 13:00 | Sporting Wrocław | 22:1 | Unia II Wrocław |
2020-09-12 | 13:00 | Sokół Marcinkowice | 2:4 | Moto-Jelcz II Oława |
2020-09-12 | 11:00 | Pogoń Oleśnica | 0:6 | AP Jedenastka Kąty Wr. |
2020-09-12 | 13:00 | MKP Wołów | 2:0 | Moto-Jelcz Oława |
2020-09-12 | 15:00 | Parasol IV Wrocław | 8:0 | FMS-Feniks Strzelin |
4. KOLEJKA:
2020-09-20 | 10:30 | Unia II Wrocław | 3:0 | Sokół Marcinkowice |
2020-09-19 | 14:15 | Ślęza IV Wrocław | 3:6 | Moto-Jelcz Oława |
2020-09-19 | 13:00 | AP Football Wrocław | 2:1 | Pogoń Oleśnica |
2020-09-19 | 13:00 | Talent II Trzebnica | 1:7 | Sporting Wrocław |
2020-09-19 | 13:00 | Moto-Jelcz II Oława | 1:7 | Pogoń Syców |
2020-09-20 | 10:00 | AP Jedenastka Kąty Wr. | 4:1 | Parasol IV Wrocław |
2020-09-19 | 11:00 | FMS-Feniks Strzelin | 2:3 | MKP Wołów |
5. KOLEJKA:
2020-10-21 | 17:00 | Sporting Wrocław | 11:2 | Ślęza IV Wrocław |
2020-09-28 | 17:00 | Sokół Marcinkowice | 3:8 | Talent II Trzebnica |
2020-10-01 | 17:30 | Parasol IV Wrocław | 1:1 | AP Football Wrocław |
2020-09-26 | 11:00 | MKP Wołów | 2:8 | AP Jedenastka Kąty Wr. |
2020-09-26 | 18:00 | Pogoń Oleśnica | 3:0 | Moto-Jelcz II Oława |
2020-09-26 | 14:00 | Pogoń Syców | 1:0 | Unia II Wrocław |
2020-09-27 | 11:00 | Moto-Jelcz Oława | 7:1 | FMS-Feniks Strzelin |
6. KOLEJKA:
2020-09-24 | 18:00 | Sporting Wrocław | 7:1 | Sokół Marcinkowice |
2020-10-03 | 17:30 | Ślęza IV Wrocław | 4:3 | FMS-Feniks Strzelin |
2020-10-03 | 13:00 | Talent II Trzebnica | 4:1 | Pogoń Syców |
2020-10-03 | 13:00 | AP Football Wrocław | 5:1 | MKP Wołów |
2020-10-04 | 12:00 | Unia II Wrocław | 1:10 | Pogoń Oleśnica |
2020-10-03 | 13:00 | Moto-Jelcz II Oława | 1:4 | Parasol IV Wrocław |
2020-10-04 | 14:00 | AP Jedenastka Kąty Wr. | 13:0 | Moto-Jelcz Oława |
7. KOLEJKA:
2020-10-10 | 10:00 | Sokół Marcinkowice | 4:2 | Ślęza IV Wrocław |
2020-10-10 | 11:00 | Pogoń Oleśnica | 2:1 | Talent II Trzebnica |
2020-10-10 | 11:30 | Parasol IV Wrocław | 5:0 | Unia II Wrocław |
2020-10-20 | 18:15 | Pogoń Syców | 2:12 | Sporting Wrocław |
2020-10-10 | 13:00 | FMS-Feniks Strzelin | 0:9 | AP Jedenastka Kąty Wr. |
2020-10-10 | 11:00 | MKP Wołów | 3:0 | Moto-Jelcz II Oława |
2020-10-11 | 11:00 | Moto-Jelcz Oława | 0:7 | AP Football Wrocław |
8. KOLEJKA:
2020-10-27 | 17:30 | Sokół Marcinkowice | 3:5 | Pogoń Syców |
2020-10-17 | 13:00 | Ślęza IV Wrocław | 2:6 | AP Jedenastka Kąty Wr. |
2020-10-20 | 17:30 | Talent II Trzebnica | 6:1 | Parasol IV Wrocław |
2020-10-19 | 16:00 | Moto-Jelcz II Oława | 1:4 | Moto-Jelcz Oława |
2020-10-17 | 13:00 | Sporting Wrocław | 11:0 | Pogoń Oleśnica |
2020-10-18 | 12:00 | Unia II Wrocław | 1:1 | MKP Wołów |
2020-10-17 | 10:00 | AP Football Wrocław | 8:0 | FMS-Feniks Strzelin |
9. KOLEJKA:
2020-10-24 | 11:00 | Pogoń Oleśnica | 7:1 | Sokół Marcinkowice |
2020-10-24 | 12:30 | Pogoń Syców | 2:1 | Ślęza IV Wrocław |
2020-10-24 | 10:00 | FMS-Feniks Strzelin | 2:3 | Moto-Jelcz II Oława |
2020-10-24 | 13:00 | Parasol IV Wrocław | 0:4 | Sporting Wrocław |
2020-10-24 | 11:00 | MKP Wołów | 0:10 | Talent II Trzebnica |
2020-10-24 | 13:00 | AP Jedenastka Kąty Wr. | 9:2 | AP Football Wrocław |
2020-10-25 | 11:00 | Moto-Jelcz Oława | 3:1 | Unia II Wrocław |
10. KOLEJKA:
2020-10-31 | 13:00 | Ślęza IV Wrocław | 2:10 | AP Football Wrocław |
2020-11-09 | 17:00 | Moto-Jelcz II Oława | 0:8 | AP Jedenastka Kąty Wr. |
2020-10-31 | 13:00 | Sporting Wrocław | 12:1 | MKP Wołów |
2020-10-31 | 13:00 | Unia II Wrocław | 1:2 | FMS-Feniks Strzelin |
2020-10-31 | 10:00 | Pogoń Syców | 3:3 | Pogoń Oleśnica |
2020-10-31 | 13:00 | Sokół Marcinkowice | 4:6 | Parasol IV Wrocław |
2020-11-08 | 14:00 | Talent II Trzebnica | 11:0 | Moto-Jelcz Oława |
11. KOLEJKA:
2020-11-07 | 13:00 | Pogoń Oleśnica | 3:3 | Ślęza IV Wrocław |
2020-11-07 | 10:00 | MKP Wołów | 1:1 | Sokół Marcinkowice |
2020-11-07 | 13:00 | AP Jedenastka Kąty Wr. | 13:2 | Unia II Wrocław |
2020-11-07 | 13:00 | AP Football Wrocław | 3:0 | Moto-Jelcz II Oława |
2020-11-07 | 14:00 | FMS-Feniks Strzelin | 1:7 | Talent II Trzebnica |
2020-11-07 | 15:00 | Parasol IV Wrocław | 3:2 | Pogoń Syców |
2020-11-08 | 10:00 | Moto-Jelcz Oława | 0:3 | Sporting Wrocław |
12. KOLEJKA:
2020-11-11 | 17:00 | Ślęza IV Wrocław | 3:0w | Moto-Jelcz II Oławaa |
2020-11-11 | 11:00 | Sokół Marcinkowice | 3:1 | Moto-Jelcz Oława |
2020-09-15 | 17:30 | Pogoń Syców | 7:1 | MKP Wołów |
2020-11-11 | 13:00 | Sporting Wrocław | 14:0 | FMS-Feniks Strzelin |
2020-11-13 | 17:00 | Unia II Wrocław | 1:18 | AP Football Wrocław |
2020-11-11 | 13:00 | Talent II Trzebnica | 1:5 | AP Jedenastka Kąty Wr. |
2020-11-11 | 12:15 | Pogoń Oleśnica | 2:2 | Parasol IV Wrocław |
13. KOLEJKA:
2020-11-14 | 13:00 | Parasol IV Wrocław | 4:2 | Ślęza IV Wrocław |
2020-11-13 | 17:30 | FMS-Feniks Strzelin | 2:5 | Sokół Marcinkowice |
2020-11-14 | 13:00 | AP Jedenastka Kąty Wr. | 3:3 | Sporting Wrocław |
2020-11-14 | 13:00 | AP Football Wrocław | 5:1 | Talent II Trzebnica |
2020-11-14 | 13:00 | MKP Wołów | 4:4 | Pogoń Oleśnica |
2020-11-14 | 13:00 | Moto-Jelcz II Oława | 9:0 | Unia II Wrocław |
2020-11-15 | 13:00 | Moto-Jelcz Oława | 2:6 | Pogoń Syców |