Kolejka 1
03.09.2022 10:00  Czarni Jelcz- Laskowice  Ślęza III Wrocław 2:10
03.09.2022 11:00 FC Wrocław Academy III  Strzelinianka Strzelin 8:1
03.09.2022 11:00  Sporting Wrocław  Moto-Jelcz II Oława 3:6
03.09.2022 11:00  Orzeł Jelcz-Laskowice  Parasol III Wrocław 7:2
03.09.2022 11:00  Polonia Wrocław  Barycz Milicz 1:10
Kolejka 2
10.09.2022 11:00  WKS Śląsk II Wrocław  Orzeł Jelcz-Laskowice 2:9
11.09.2022 13:00  FC Wrocław Academy III  Sporting Wrocław 5:1
12.09.2022 18:00  Strzelinianka Strzelin  Barycz Milicz 0:13
10.09.2022 13:00  Parasol III Wrocław   Czarni Jelcz- Laskowice 1:1
10.09.2022 17:30  Ślęza III Wrocław  Polonia Wrocław 21:0
Kolejka 3
17.09.2022 10:00  Czarni Jelcz- Laskowice  WKS Śląsk II Wrocław 2:1
17.09.2022 11:00 Barycz Milicz  Ślęza III Wrocław 2:0
17.09.2022 11:00  Sporting Wrocław  Strzelinianka Strzelin 2:8
17.09.2022 10:00  Orzeł Jelcz-Laskowice  Moto-Jelcz II Oława 5:0
16.09.2022 19:00  Polonia Wrocław  Parasol III Wrocław 1:10
Kolejka 4
24.09.2022  10:00  Strzelinianka Strzelin  Ślęza III Wrocław 3:11
24.09.2022  10:00  FC Wrocław Academy III  Orzeł Jelcz-Laskowice 2:2
24.09.2022  11:00  WKS Śląsk II Wrocław  Polonia Wrocław 15:1
24.09.2022  12:30 Moto-Jelcz II Oława Czarni Jelcz- Laskowice 3:3
24.09.2022  13:00  Parasol III Wrocław  Barycz Milicz 1:3
Kolejka 5
01.10.2022 10:00  Czarni Jelcz- Laskowice  FC Wrocław Academy III 1:0
01.10.2022 14:30 Ślęza III Wrocław Parasol III Wrocław 7:1
30.09.2022 19:00  Polonia Wrocław  Moto-Jelcz II Oława 0:7
01.10.2022 11:00  Barycz Milicz  WKS Śląsk II Wrocław 3:1
01.10.2022 10:00   Orzeł Jelcz-Laskowice  Sporting Wrocław 8:0
Kolejka 6
08.10.2022 12:30 Moto-Jelcz II Oława Barycz Milicz 3:2
09.10.2022 16:00  Strzelinianka Strzelin  Parasol III Wrocław 3:1
09.10.2022 13:00  FC Wrocław Academy III  Polonia Wrocław 5:0
08.10.2022 11:00  WKS Śląsk II Wrocław  Ślęza III Wrocław 3:9
08.10.2022 15:00  Sporting Wrocław  Czarni Jelcz- Laskowice 2:14
Kolejka 7
15.10.2022 12:00 Ślęza III Wrocław Moto-Jelcz II Oława 8:2
14.10.2022 19:00  Polonia Wrocław  Sporting Wrocław 9:3
15.10.2022 11:00  Barycz Milicz  FC Wrocław Academy III 1:6
15.10.2022 10:00  Orzeł Jelcz-Laskowice   Strzelinianka Strzelin 11:0
15.10.2022 10:00  Parasol III Wrocław  WKS Śląsk II Wrocław 0:2
Kolejka 8
22.10.2022 12:30 Moto-Jelcz II Oława Parasol III Wrocław 1:1
19.10.2022 16:00  Strzelinianka Strzelin  WKS Śląsk II Wrocław 1:1
23.10.2022 17:30  FC Wrocław Academy III  Ślęza III Wrocław 3:6
22.10.2022 15:00  Sporting Wrocław  Barycz Milicz 0:13
22.10.2022 10:00  Orzeł Jelcz-Laskowice  Czarni Jelcz- Laskowice 5:0
Kolejka 9
29.10.2022 10:00  Czarni Jelcz- Laskowice  Strzelinianka Strzelin 3:0
28.10.2022 19:00  Polonia Wrocław  Orzeł Jelcz-Laskowice 1:4
30.10.2022 09:00 Ślęza III Wrocław Sporting Wrocław 8:0
29.10.2022 10:00  WKS Śląsk II Wrocław  Moto-Jelcz II Oława 4:3
29.10.2022 12:30  Parasol III Wrocław  FC Wrocław Academy III 0:2
Kolejka 10
06.11.2022 11:00  Czarni Jelcz- Laskowice  Polonia Wrocław 13:2
05.11.2022 10:00 Orzeł Jelcz-Laskowice Barycz Milicz 2:1
06.11.2022 16:00  Strzelinianka Strzelin  Moto-Jelcz II Oława 2:2
06.11.2022 17:30  FC Wrocław Academy III  WKS Śląsk II Wrocław 6:0
05.11.2022 14:00  Sporting Wrocław  Parasol III Wrocław :
Kolejka 11
11.11.2022 09:00  Ślęza III Wrocław  Orzeł Jelcz-Laskowice 7:1
12.11.2022 10:00  Polonia Wrocław  Strzelinianka Strzelin 3:10
12.11.2022 11:00  Barycz Milicz  Czarni Jelcz- Laskowice 6:1
12.11.2022 11:00  WKS Śląsk II Wrocław  Sporting Wrocław 15:0
12.11.2022 11:00  Moto-Jelcz II Oława  FC Wrocław Academy III :