TLM 4 – Wyjazdowe zwycięstwo orlików

W rozegranym w Solnikach Małych meczu 7. kolejki rozgrywek Terenowej Ligi Młodzików, Ślęza IV Wrocław wygrała z UKS-em Bierutów 5:3

Trener Agata Sudoł – W sobotnim meczu z Bierutowem, zawodnicy rocznika 2008 zaprezentowali się z dobrej strony. Chociaż początek meczu nie zapowiadał się aż tak dobrze. Straciliśmy bramkę na samym początku, zdecydowanie po błędzie własnym, a przeciwnik doskonale wykorzystał sytuację aby objąć prowadzenie. Na szczęście w bardzo szybkim tempie naprawiliśmy swoje błędy zdobywając pierwsze dwie bramki ( Tomek Raputa, Alex Dereń). Na koniec pierwszej połowy do listy strzelców zdążył wpisać się jeszcze Mateusz Dudzik. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze, strzelając dwie bramki ( Dudzik, Dereń) i myśleliśmy, że już nic nie może się wydarzyć. Natomiast ostatnie 7min zdecydowanie należało do przeciwnika, który w tym czasie gonił wynik zdobywając bardzo szybko dwa gole. Na szczęście, szybko się obudziliśmy i na więcej błędów sobie nie pozwoliliśmy.

UKS BIERUTÓW – ŚLĘZA IV WROCŁAW 3:5 (1:3)

Ślęza IV – Machoń, Dudzik, Dubniewicz, Naziri, Raputa, Kowalewski, Jędruch, Dereń, Zalewski, Grzegorczyk, Sempik, Kalisz,