TLM – Młodzicy poradzili sobie ze Śląskiem

W meczu Terenowej Ligi Młodzików Ślęza Wrocław wygrała z WKS-em Śląskiem Wrocław 2:0

Trener Gustaw Sadowski – Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo naszego zespołu. Pierwsza połowa z przewagą Ślęzy za co zostaliśmy nagrodzeni ładną bramką Podolaka. Druga połowa stała na dużo niższym poziomie a gra obu zespołów zostawiała wiele do życzenia. Dziś to jednak szczęście uśmiechnęło się do nas i 3 minuty przed końcem Śląsk zmarnował 100% sytuację a my strzelamy w ostatniej minucie bramkę z rzutu rożnego. Wygrana cieszy ale nad wieloma rzeczami trzeba jeszcze pracować. Za tydzień nasz zespół pauzuje i rozegra sparing.

ŚLĘZA II WROCŁAW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2:0 (1:0)

1:0 Podolak (Sikora) 26′
2:0 Kinasz (Sikora) 60′

Ślęza II – Majcher, Łęcki, Pietroń, Sikora, Zadworny, Fang, Frąckiewicz, Podolak, Kokot, Mielcarek, Węgrzyn, Telus, Kinasz, Mączka.