OLM V – Bardzo dobry start sezonu drugiej drużyny młodzików

W rozegranym w Trzebnicy meczu 1. kolejki rozgrywek V Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Talentem 5:2.

Znakomicie zainaugurowała rozgrywki sezonu „Wiosna 2019” druga drużyna młodzików Ślęzy Wrocław. Podopieczni trenera Macieja Dębiczaka, którzy rozgrywki jesienne zakończyli na 2. miejscu, pokonali trzecią drużynę ubiegłego sezonu.

Trener Maciej Dębiczak – Dzisiejszy mecz był dla nas bardzo trudnym wyzwaniem. Zespół APN Talent Trzebnica bardzo dobrze gra w piłkę, dlatego tym bardziej cieszymy się ze zwycięstwa. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo źle,  gdyż przegrywaliśmy po 16 minutach gry. Stracona bramka podziałała na nas, i to my zaczęliśmy stwarzać sytuacje. Dwie bramki Błażeja Bagińskiego pozwoliły nam objąć prowadzenie, następnie podwyższył Kinasz, i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3 – 1. Na początku pierwszej połowy tracimy bramkę na  3-2, i Talent przejął inicjatywę na kilkanaście minut. 10 minut przed końcem meczu, bramkę na 4 – 2 zdobył Kinasz, a w końcówce faulowany po indywidualnej akcji był Jakub Brodko, rzut karny zamienił na bramkę Galiński.

TALENT TRZEBNICA – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:5