TLM – Zwycięska passa młodzików Ślęzy II trwa

W meczu Terenowej Ligi Młodzików Ślęza II Wrocław wygrała z Energetykiem Siechnice 4:3

Trener Gustaw Sadowski – Dzisiejszy mecz rozegraliśmy z godnym przeciwnikiem. Nasi zawodnicy już w pierwszych minutach pokazali, że będą grać wysoko i nie odpuszczą żadnej okazji do strzelenia bramki. Wynikiem tego były dwie bramki Maksa Kokota, po wspaniałych asystach Igora Kulewicza. Bramkę na 2:1 goście zdobyli po grze z kontrataku. Nasi zawodnicy prowadzili grę na połowie przeciwnika, niestety to nie przynosiło rezultatów. Po 20 minutach dobrej gry nasi zawodnicy osłabli, czego wynikiem była bramka na 2:2. W drugiej połowie tak jak w pierwszej chłopcy dłużej utrzymywali się przy piłce. Niestety przez brak agresywnej gry w obronie po kolejnym kontrataku straciliśmy bramkę na 2:3. Zawodnicy Ślęzy nie opuścili głów i w dalszym ciągu stwarzali sobie okazję na wyrównanie. Po bardzo dobrej pracy naszego środkowego napastnika w obronie zdobywamy bramkę wyrównującą. Trzy minuty przed gwizdkiem końcowym, po zamieszaniu w polu karnym Igor Kulewicz znajduje trochę miejsca i oddaje strzał na wagę zwycięstwa. Mimo prowadzenia gry przez naszych piłkarzy wnioski są jednoznaczne: praca, praca i jeszcze raz praca.

ŚLĘZA II WROCŁAW – ENERGETYK SIECHNICE 4:3 (2:2)