TLT – Fenomen strzelił więcej goli od Ślęzy II

W rozegranym na stadionie w Leśnicy meczu Terenowej Ligi Trampkarzy Ślęza II Wrocław przegrała z Fenomenem 2:5

Mecz bardzo źle rozpoczął się dla naszej drużyny. Już w 5 min. po zagraniu, które miało być dośrodkowaniem piłka wylądowała w bramce naszej drużyny. Po chwili po przypadkowym zagraniu ręką w polu karnym jednego z naszych piłkarzy gospodarze z rzutu karnego podwyższyli rezultat. Fenomen przeważał i w 18 min. zdobył trzeciego gola. Tuż przed przerwą gola zdobył Bartek Szymecki, dając nadzieję na odmianę losów tego meczu. Niestety w drugiej połowie mimo kilku okazji, udało się naszej drużynie, ponownie po trafieniu Szymeckiego zdobyć tylko jedną bramkę. Tymczasem gospodarze, którzy tych okazji mięli więcej, dołożyli do swojego konta jeszcze dwa trafienia. W naszym zespole na wyróżnienie, mimo pięciu puszczonych bramek, zasługuje Piotr Kucharski, który udanymi interwencjami zapobiegł utracie jeszcze większej ilości goli.

FENOMEN LEŚNICA – ŚLĘZA II WROCŁAW 5:2 (3:1)