Towarzyskie granie zespołów 2010 i 2011.

W sobotę i niedzielę towarzyskie mecze rozgrywały zespoły Ślęzy roczników 2010 i 2011.

 
Rocznik 2010

Trener Patryk Kiełbasa – W niedzielę na głównym boisku na obiekcie Kłokoczyce rozegraliśmy trójmecz z Team Gliwice oraz Akademia Śląska Wrocław. Chłopcy z rocznika 2010 pierwszy raz mieli okazję zagrac systemem 9×9. W pierwszym meczu z Team Gliwice (1:1) przez 20 min mieliśmy problemy z otwarciem gry co skończyło się. Drugie 20 min było już zdecydowanie lepsze. Stworzyliśmy wiele okazji bramkowych, lecz tylko jedna zakończyła się bramka. Niestety w tym meczu skuteczność była na niskim poziomie.
Mecz ze Śląskiem rozegraliśmy czasowo 2×25 min. Pod względem otwarcia gry był to duzo lepszy mecz w naszym wykonaniu, lecz kilka błędów pod nasza bramka pozwoliło zawodnikom Śląska na strzelanie bramek. Skończyło się 5:0 dla Śląska, ale tutaj także ze stworzonych sytuacji nie udaje nam się zachować zimnej krwi i i zamienić to na bramkę.
Dużym plusem był pressing oraz próba odbioru pilki na połowie przeciwnika co często kończyło się naszym odbiorem. A gdyby lepsza skuteczność te mecze mogły by się potoczyć zupełnie inaczej. Mecze z trudnymi rywalami gdzie pierwszy raz graliśmy na dużym boisku 9×9 na pewno wiele nas nauczyły. A my pracujemy dalej i pozytywnie patrzymy w przyszłośc.

Ślęza – Rynkun Maciek, Hawryłkiewicz Grześ, Kołeczko Emil, Nowojski Dawid, Białowąs Kuba, Anger Igor, Tabisz Igor, Macudziński Mateusz, Krywko Krzysiek, Grzesik Michał, Kasperczyk Kamil, Bocheński Adrian, Banasiński Kuba, Kaśków Mateusz

Rocznik 2011

Trener Michał Jóźwik – Na dwóch boiskach jednocześnie rozgrywaliśmy mecz towarzyski z drużyną Olympic Wrocław… Koncentracja, wsparta duzym zaangażowaniem chłopców oraz realizacja założeń przedmeczowych pozwoliła nam rozegrac bardzo dobre spotkanie… Mecz był toczony w bardzo szybkim tempie i obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Dziękujemy drużynie Oympic za sportowa postawę.

Ślęza – Urycki, Szpila, Buczek, Paszkiewicz, Wójciak, Kocowski, Łukomski, Słowiński, Rzhevskyi, Brej, Paszliński, Engel, Kłodnicki, Mrożewski, Twardowski, Bukowski, Szczepański, Sonnenberg