Trampkarze U14 wygrywają sparing z ligowym rywalem

W sparingowym meczu trampkarzy U14, Ślęza Wrocław wygrała z WKS-em Śląskiem Wrocław 5:1.

Trener Wojciech Czwartos – Sparing z naszym ligowym rywalem zaliczamy na plus. Było widać, że brakuje nam rytmu meczowego (poprzednie 2 sparingi zostały odwołane), ale z każdą minutą wchodziliśmy na swoje obroty. Każdy z zawodników z pola rozegrał dziś minimum 40 minut, co było głównym założeniem na ten mecz. Rywalizacja w zespole jest wyrównana i wysoka co na pewni rozwinie cały zespół. Martwić może to, że sami tworzyliśmy sytuacje dla przeciwników, a to może być niewybaczalne w meczu ligowym. Za tydzień czeka nas gra wewnętrzna, za dwa tygodnie przerwa świąteczna, a już 16 kwietnia wracamy do zmagań ligowych przeciwko FC Wrocław Academy.

ŚLĘZA WROCŁAW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 5:1 (4:0)

Bramki – Bramki: Małek, Berezowski-Barton, Czapulak, Waliś, Kotwicki

Ślęza – Mszyca, Bukowski, Siudakiewicz, Dąbrowski, Wawrzyniak, Czyczerski, Kotlarz, Kucharczyk, Witmajer, Graczyk, Zimoch, Kasprzak, Małek, Molczyk, Rejak, Waliś, Wypart, Berezowski-Bartom, Kotwicki, Czapulak, Szczepkowski