Trampkarze wygrywają w pierwszym w tym roku sparingu

W pierwszym tegorocznym sparingu trampkarze Ślęzy Wrocław wygrali z Widawą Kiełczów 2:1.

Relacja trenera Jakuba Grabowskiego

Nowy Rok rozpoczynamy od sparingu z Naszym ligowym rywalem – Kiełczowem. Graliśmy trzy tercje po 30 minut. Pierwsza z nich zakończyła się wynikiem 1:1 druga 0:0 trzecia 0:1. Strzelcami bramek zostali kolejno Krawczyk Jakub i Kubiak Bartek. Spotkanie w Naszym wykonaniu uważam za udane, jednak przed Nami jeszcze bardzo dużo pracy i wiele do poprawy.

I tercja: Kucharski – Bury – Kociemski – Mleczak – Marut – Ćwiek – Gumienny – Cygan – Ściseł – Kubiak – Partyka
II tercja: Kucharski – Bury – Kociemski – Kulejewski – Dymecki – Ćwiek – Zadka – Cygan – Krawczyk – Tomaszewski – Gajek
III tercja: Kucharski – Bury – Kociemski – Gajek – Mleczak – Ćwiek – Zadka – Gumienny – Ściseł – Kubiak – Woźnicki