Trampkarze zagrali w kratkę, ale wygrali

W sparingowym meczu trampkarzy, Ślęza Mitbau Wrocław wygrała z Olympicem II Wrocław 8:4
Mecz rozegrano w czterech kwartach (4X25 minut) i gdyby nie trzecia z nich, moglibyśmy powiedzieć, że nasz zespół zagrał niezłe spotkanie. Po drugiej odsłonie Ślęza prowadziła 4:1, przeważając wyraźnie i stwarzając wiele sytuacji do zdobycia bramek. W trzeciej kwarcie wszystko się posypało. Żólto-czerwoni jakby staneli. Nie było ofensywy, a gra defensorów i bramkarza wołała o pomstę do nieba. Na szczeście wszystko do normy wróciło w ostatniej ćwiartce i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 1KS-u.

ŚLĘZA MITBAU WROCŁAW – OLYMPIC II WROCŁAW 8:4 (2:0, 2:1, 1:2, 3:1)

1:0 Łazarewicz 17′
2:0 Konopka 25′
3:0 Majewski 26′