U młodzików raz na wozie raz pod wozem

Trzy zwycięstwa i trzy porażki, to bilans sobotnich meczów zespołów młodzików Ślęzy Wrocław.

13. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

AP OLEŚNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 3:1

Bramka – Dudzik

Ślęza – Machoń, Jędruch, Musiałkiewicz, Zalewski, Baczul, Raputa, Zemlyak, Świat, Dudzik, Włodek, Kuryło-Gołoś, Ciszek

Trener Kacper Gawlak – W sobotę przegraliśmy z AP Oleśnica. Sam mecz wyglądał bardzo słabo z obu stron. Pomimo mojej prośby, aby wydłużyć boisko trener gospodarzy nie zgodził się i graliśmy praktycznie na orliku. Ciężko cokolwiek powiedzieć o tym meczu bo wyglądało to jak bilard, więcej przypadku niż gry w piłkę…. Gratuluję przeciwnikom zwycięstwa a my pracujemy dalej !

14. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA II WROCŁAW – MOTO-JELCZ OŁAWA 2:1

1:0 ? 9′
1:1 Wiśniowski (as.Molczyk) 24′
1:2 Molczyk (Dereń) 49′

Ślęza II – Mszyca, Czyczerski, Zimoch, Małek, Zahajko, Molczyk, Sot, Wiśniowski, Lewandowski, Dereń, Graczyk.

Trener Gustaw Sadowski – Pierwsza połowa to nasza zdecydowana przewaga. Przeciwnik ustawiony bardzo nisko czekał na swoje szanse z kontrataków. W jednej z tych sytuacji goście zdobyli bramkę. Nasz zespół natomiast zmarnował 2 sytuacje sam na sam i przestrzelił karnego. Na szczęście po bardzo ładnej akcji naszych młodzików na przerwę schodziliśmy remisując 1:1. Druga połowa to już odważniejsza gra Oławy co zaowocowało zdecydowanie bardziej otwartym spotkaniem. Decydującą bramkę zdobył jednak nasz zespół i chłopcy na koniec rundy mogli cieszyć się z wygranej. Dziękuje bardzo wszystkim zawodnikom za zaangażowanie w tej rundzie i rodzicom za ich poświęcony czas.

14. kolejka V Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA III WROCŁAW – POLONIA TRZEBNICA 6:1

Bramki – Kowalewski 2, Sokołowski, Chowański, Askierko, Wieczorek

Ślęza III – Wawrzyniak Cz., Śniegoń, Wieczorek, Grzegorczyk, Grzywaczewski, Chowański, Kowalewski, Askierko, Hajda, Sokołowski, Kołodziejski

Trener Maciej Leszczyński – W ostatnim meczu tej rundy zmierzyliśmy się z Polonią Trzebnica, gdzie pierwszy mecz zakończył się naszą porażką, więc musieliśmy odpowiednio zareagować, co się udało. Tworzyliśmy sobie sporo okazji i staraliśmy się wykorzystać wolne przestrzenie na szerokości oraz długości boiska, gdzie szukaliśmy przewagi. Szkoda, że w drugiej połowie bardziej skupiliśmy się na dyskusjach i ingerowaniu w pracę sędziego niż na samej grze, co nie może się nam zdarzać. Mimo wszystko zakończenie rundy możemy zaliczyć do udanych.

13. kolejka VI Okręgowej Ligi Młodzików

PARASOL IV WROCŁAW – ŚLĘZA IV WROCŁAW 5:0

Ślęza V – Bukowski, Nosewicz, Borodycz, Kotlarz, Berezowski-Barton, Koniszewski, Drobysz, Słaba’ Osika oraz: Wysmyk, Czternasty

Trener Kacper Zbroiński – Mecz od początku do końca pod dyktando przeciwnika. Zabrakło zaangażowania, koncentracji i jedności. Szkoda, że na koniec rundy gramy jedno z gorszych spotkań, jednak nie załamujemy się i wracamy do pracy na treningach.

11. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 1)

4-2 ? 58′

Ślęza V – Kasprzykowski, Adamczyk , Bajka, Galiński, Bondarewicz, Such , Łukaszów , Kornalewicz , Juszkiewicz oraz Krzykwa, Huminiak , Waloch , Mazur, Godlewski .

Trener Wojciech Małek – Niestety wynik nie mówi tego co działo się na boisku . Byliśmy drużyną , która chciała grać otwartą grę . Próbowaliśmy utrzymywać się dłużej przy piłce. Niestety nie zawsze to nam wychodziło , powodem tego była fatalna murawa. Oczywiście dwa zespoły grały na tym samym boisku ,ale zdecydowanie lepiej przy takich warunkach drużynie się broni i gra z kontry niż konstruuje akcji zespołowe jak i grę 1×1 . Nie mogę po raz kolejny omówić zaangażowania i walki do końca zawodnikom . Oczywiście przy bramkach przeciwnika mieliśmy swój mały „wkład”. Niestety nie zawsze gra się układa po naszej myśli. Dziękuję drużynie za postawę w dniu dzisiejszym. Po ostatnim gwizdku na twarzach wielu zawodników było widać jak wielka chęć była wygrania tego spotkania.

11. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 2)

GKS MIRKÓW – ŚLĘZA VI WROCŁAW 2:3

Bramki  – Piotrowska 2, Szot

Ślęza VI – Mason, Wróbel, Szot, Batko, Olaczek, Łapajerska, Rogus, Kwilecka, Piotrowska, Łatkowska, Demska, Graba

Trener Paweł Arciszewski – W pełni dominowaliśmy na boisku co przełożyło się na zwycięstwo w tym meczu. Szkoda straconych przypadkowo obu bramek i niewykorzystanych sytuacji, bo śmiało mogliśmy wygrać ten mecz wyżej. Dziewczyny dziś pokazały charakter, dwukrotnie odrabiając straty i ostatecznie wychodząc na prowadzenie, które udało się utrzymać do końca.