Udana niedziela młodzików

Niedziela była bardzo udanym dniem dla zespołów młodzików Ślęzy Wrocław, które w meczach sparingowych odniosły trzy bardzo wysokie zwycięstwa.

Trener Kacper Gawlak – W niedzielę na Kłokoczyce przyjechał zespół Olympica Wrocław, który w rundzie jesiennej wywalczył awans do I ligi wojewódzkiej młodzika. Mecz był rozgrywany w systemie 3×30 min. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Graliśmy mądrze stwarzając sobie bardzo często sytuację bramkowe. Przede wszystkim w naszej grze było widać bardzo dużą świadomość tego jak chcemy grać. Chłopcy zrealizowali dzisiaj założenia w 100%.

ŚLĘZA GRAFEN WROCŁAW – OLYMPIC WROCŁAW 11:0 (4:0, 2:0, 5:0)

Bramki: Michnicki x3, Słomski x2, Ciszek x2, Góral x2, Czyczerski, Zemlyak

Ślęza – Machoń, Jędruch, Chowański, Zimoch, Raputa, Michnicki, Słomski, Zemlyak, Góral, Czyczerski, Dereń, Ciszek

ŚLĘZA IV WROCŁAW – KOLEKTYW RADWANICE 16:2

Czekamy na relację trenera.

Trener Wojciech Małek – W dniu dzisiejszym rozegraliśmy sparing z drużyną , która będzie występowała na tym samie poziomie rozgrywek lidze młodzika . Zawody zostały podzielone na kwarty po 25 min . Od początku przewaga naszego zespołu była bardzo widoczna , utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce. Ataki gospodarzy były już „rozbijane” na ich połowie . Nasz zespół rozegrał dobre zawody mimo tego że duża część zespołu składała się z rocznika młodszego (2010/11) .Niestety nie wszystkie założenia taktyczne , które sobie założyliśmy w trakcie meczu były realizowane przez zespół .

0:8 Mazur/Biculewicz 100′

Ślęza V – Kasprzykowski, Adamczyk , Such , Mazur , Waloch , Galiński , Bondarewicz, Juszkiewicz , Mazurek , Michowski, Godlewski , Biciulewicz , Chmielowski,Małek

Mecz młodzików odbył się też w piątek. Niestety nie znamy jego rezultatu, ale mamy relację trenera Gawlaka – W piątek wybraliśmy się do Oleśnicy, aby rozegrać sparing z Akademią Piłkarską Oleśnica. Mecz od samego początku do samego końca był wyrównany. Graliśmy odpowiedzialnie w obronie, natomiast w ataku stwarzaliśmy sobie wypracowane sytuacje.

Ślęza Grafen – Bukowski, Jędruch, Raputa, Góral, Miszewski, Zahajko, Małek, Michnicki, Słomski, Bednarski, Graczyk, Berezowski, Libura, Podporski