Udana sobota kadetek

Dwa zwycięstwa w sobotnich meczach odniosły zespoły kadetek MOS Ślęzy Wrocław

Pierwsza drużyna MOS Ślęzy dosyć niespodziewanie musiała się sporo natrudzić, by odnieść zwycięstwo z niżej notowanym przeciwnikiem. Po dwóch wygranych kwartach w jednakowym stosunku (16:11), w trzeciej odsłonie wrocławianki zagrały gorzej i pozwoliły gospodyniom na znaczne odrobienie strat. Nie na tyle jednak, by były one w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

WICHOŚ JELENIA GÓRA – MOS PROCOM SYSTEM ŚLĘZA I WROCŁAW 50:55 (11:16, 11:16, 18:11, 10:12)

MOS Ślęza I – Pudło 10, Harasimów 9, M.Skowron 9 (1), Sosińska 7 (1), Trębowicz 7 (1), Pająk 6, Zachajska 4, Herasymenko 2, Dubiel 1.

Drugi zespół w meczu z MKS-em Polkowice do przerwy wypracował sobie dużą przewagę (42:23), i choć przespał trochę trzecią część meczu, to jego zwycięstwo nie było zagrożone.

MOS DEICHMANN ŚLĘZA II WROCŁAW – MKS POLKOWICE 75:65 (22:11, 20:12, 15:24, 18:18)

MOS Ślęza II – Długosz 23, Piwowar 18, Ptak 9, A.Skowron 8, Krzywania 7, Brasewicz 6, Świtała 4.