Udana sobota i trochę gorsza niedziela zespołu Ślęzy 2009

W sobotę i niedzielę zespół Ślęzy 2009 brał udział w turnieju będącym XVII Memoriałem Sławomira Harafa. W gronie 16 drużyn, 1KS uplasował się na 4. miejscu.

 

 

Trener Kacper Gawlak – W weekend 25-26 stycznia rocznik 2009 brał udział w XVII Memoriale Sławomira Harafa w Dzierżoniowie. W turnieju wzięły udział tak renomowane drużyny jak AP Śląsk Wrocław, Polonia Stal Świdnica, Chrobry Głogów, Lechią Dzierżoniów, AP Reissa Kalisz, AP Sobótka i wiele innych. W sumie zaprezentowało się 16 drużyn. Zawody rozgrywane były w sobotę i niedzielę. W pierwszym dniu w grupie graliśmy z Chrobrym Głogów, Pogonią Pieszyce oraz Lechią II Dzierżoniów 2. Zakończyliśmy ten dzień z kompletem zwycięstw i awansując do ćwierćfinału z 1. miejsca. W niedzielę w pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z AP Sobótka. Po rzutach karnych awansujemy do półfinału, gdzie czekał na nas już zespół AP Śląsk II Wrocław . Niestety w tym meczu musieliśmy uznać wyższość rywala i w meczu o 3. miejsce mierzymy się z Polonią Stal Świdnica. Mecz nie rozpoczął się dla nas dobrze, bo w pierwszych minutach tracimy bramkę z rzutu rożnego i musimy gonić wynik. Ostatecznie w końcówce spotkania tracimy bramkę na 0:2 i zajmujemy w końcowej klasyfikacji 4. miejsce ustępując tylko dwóm zespołom Śląska oraz Polonii Świdnica.

Jestem zadowolony z postawy naszych zawodników w pierwszym dniu, była pewność siebie, bardzo duża liczba wygranych pojedynków 1×1. W drugim dniu niestety widziałem już całkowicie inny zespół na placu gry. Duża ilość błędów indywidualnych, brak pewności siebie i nieudane próby gry 1×1. Dużo pracy jeszcze przed nami. Dziękuję rodzicom za fantastyczny doping przez cały turniej. Na wyróżnienie zasługuje Szymon Wiśniowski.

Skład: Bartnicki, Dereń, Musiałkiewicz, Wawrzyniak, Koniszewski, Miszewski, Wiśniowski, Czyczerski,