Udany sparing trampkarzy

W meczu sparingowym zespołów trampkarzy Ślęza Wrocław wygrała z WKS-em Śląskiem II Wrocław 2:1

Relacja trenera Daniela Drozda

Wysokie tempo narzucone przez nas od początku meczu pokazało, że nasza drużyna wchodzi w przygotowania do rundy wiosennej z jeszcze większym zaangażowaniem niż na jesień. Mimo remisu do przerwy, w pierwszej części byliśmy drużyną częściej stwarzającą zagrożenie oraz przez dobrą grę w obronie nie pozwoliliśmy przeciwnikowi zbyt często na dojście do naszego pola karnego. Szkoda jedynie dwóch niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Druga połowa była już bardziej wyrównana i przy chwili naszej dekoncentracji i przez błędy indywidualne przeciwnik wyszedł na prowadzenie. Straconą bramkę udało nam się nadrobić szybko i to z nawiązką. Najpierw strzelał Walczyk po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a decydującą bramkę zdobył Krawczyk po znakomitej asyście Szomy.

ŚLĘZA WROCŁAW – WKS ŚLĄSK II WROCŁAW 2:1 (0:0)