VI OLT – Udana inauguracja drugiej drużyny trampkarzy

W rozegranym w Bielanach Wr. meczu 1. kolejki rozgrywek VI Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza II Wrocław wygrała z miejscową Polonią 2:0.

Trener Wojciech Czwartos – Nie był to łatwy mecz, ponieważ przystąpiliśmy do niego w lekko okrojonym składzie – bez żadnego zawodnika rezerwowego i z nominalnym bramkarzem w polu. Byliśmy zespołem lepszym pod względem piłkarskim i fizycznym. Tworzyliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych, ale zabrakło skuteczności szczególnie w drugiej połowie. Przeciwnicy stwarzali nam zagrożenie głównie po naszych prostych błędach na własnej połowie. Widać przeskok z młodzika do trampkarza, mieliśmy kłopot z trzymaniem odległości między formacjami oraz rozszerzaniem pola gry. Cieszy ilość stworzonych sytuacji oraz mecz na zero z tyłu. Będziemy pracować nad tym, aby każde kolejne spotkanie było coraz lepsze w naszym wykonaniu.

POLONIA BIELANY WR. – ŚLĘZA II WROCŁAW 0:2

0:1 – Kinasz 33′ (asysta Margoś)
0:2 – Cecot 60′

Ślęza II – Krystian Świtaj, Patryk Adamczyk, Wojtek Wilanowski, Maciek Mielcarek, Adam Rudyk, Patryk Korczowski, Marcin Kinasz, Julia Cecot, Piotr Galiński, Kinga Margoś, Sandra Piaseczna