W weekend zagrają juniorzy i dwie drużyny młodzików

Tylko trzy młodzieżowe zespoły Ślęzy zagrają swoje ligowe mecze podczas nadchodzącego weekendu.

 

Juniorzy młodsi, trampkarze i trzecia drużyna młodzików pauzują, a drugi zespół młodzików swój mecz rozegrał awansem już w środę.

 
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

MIEDŹ LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.12
Miedź przed sezonem wskazywana była na głównego kandydata do awansu i to się potwierdza. Legniczanie przewodzą w ligowej tabeli z bilansem 7. zwycięstw i 1. porażki. Czy zatem Ślęza z góry skazana jest na przegraną w tym starciu ? Wielu z pewnością myśli, że tak. My mamy jednak inne zdanie. W sobotę to Miedź musi, a Ślęza tyko może. I może też sprawi niespodziankę. A dlaczego nie.
Sędziuje – Marcin Frączek (IV liga)

II Okręgowa Liga Młodzików

FORZA WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.10 Lotnicza
Zatrzymać rozpędzoną Forze, takie zadanie czeka naszych młodzików. Gospodarze sobotniego meczu wygrali ostatnio 4. spotkania z rzędu i zajmują 3. miejsce w tabeli. Żółto-czerwoni już raz w tym sezonie zdołali wygrać z Forzą (3:1) i wierzymy, że pokonają tego rywala po raz kolejny.
Sędziuje – Kazimierek

Terenowa Liga Młodzików grupa VI

ŚLĘZA IV WROCŁAW (dziewczyny) – OLYMIPC IX WROCŁAW niedziela godz.9:30 Kosmonautów
W środę w mocno osłabionym składzie Ślęza IV zremisowała z liderującym Olympicem V. Tym razem, już z kadrowiczkami, nasz zespól zmierzy się z kolejną drużyną tego klubu. Olympic IX w rozegranych dotąd meczach wygrał 4. razy i doznał 1. porażki, co świadczy, że jest to bardzo mocna ekipa. Mocną ekipę stanowią też jednak nasze piłkarki i liczymy, że to właśnie one będą górą w tej potyczce.
Sędziuje – ?