Weekendowy program meczów

Przed nami kolejny weekend z ligowymi meczami i turniejami z udziałem młodzieżowych zespołów Ślęzy Wrocław.

 

 

Centralna Liga Juniorek U17

ŚLĘZA WROCŁAW – UKS 3 STASZKÓWKA JELNA niedziela godz.18 ul. Sztabowa
Po dwutygodniowej przerwie do rozgrywek powracają juniorki, by w niedzielę zmierzyć się z bardzo wymagającym rywalem jakim jest UKS. Zespół z Jelnej potrafił w tym sezonie zremisować z mistrzem Polski – Bronowianką Kraków, a także rozgromić ROW Rybnik (8:1) i Górnika Łęczna (7:1), a jedynej porażki (0:3) doznał z faworyzowanym SMS-em Łódź. Zespół gości będzie zatem faworytem potyczki, która odbędzie się na obiekcie przy ul. Sztabowej. Nie oznacza to jednak, że musi wygrać to spotkanie, bo my po cichutku liczymy na to, że wrocławianki sprawią niespodziankę.
Sędziuje – Agnieszka Damasiewicz

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY niedziela godz.11 ul. Wróblewskiego
W tabeli wyżej plasuje się FCWA, ale po dotąd rozegranych meczach naszej drużyny wiemy, że jest ona w stanie wygrać z każdym rywalem w tej lidze, dlaczego zatem nie miała by wygrać w derbach.
Sędziuje – Hubert Sarżyński

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.12 Ząbkowice Śl. ul. Kusocińskiego 17
Orzeł wygrał dotąd tylko jeden mecz i to niestety był to mecz ze Ślęzą. Nadarza się zatem okazja do rewanżu i nie przyjmujemy żadnych wymówek, bo panowie macie wygrać i tyle.

Dolnośląska Liga Juniorek U15

AZS PWSZ WAŁBRZYCH – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.12 Wałbrzych ul. Ratuszowa 1
Po porażce z Polonią Świdnica, na więcej strat punktowych nasza drużyna pozwolić sobie nie może. W Wałbrzychu Ślęza będzie faworytem w starciu z AZS-em, który ma już na koncie dwie porażki (0:23 z Polonią Świdnica i 5:10 z Bielawianką Bielawa). Innego rezultatu niż zwycięstwo Ślęzy nie bierzemy pod uwagę, a potem będziemy oczekiwać na starcie z Bielawianką (27 października we Wrocławiu), które decydować będzie o awansie do wiosennych rozgrywek makroregionalnych.
Sędziuje – ?

III Okręgowa Liga Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW sobota godz.11 Zakrzów
Nie maco ukrywać, że marzenia o awansie musimy odłożyć do sezonu wiosennego. Teraz trzeba skupić się na spokojnym utrzymaniu w III OLT. Potrzeba do tego kilku zwycięstw, a okazja by pierwsze z nich odnieść nadarza się w sobotę. Co prawda Śląsk jest wiceliderem, ale Ślęza już raz wygrała z tym zespołem. Dlaczego więc nie miałaby uczynić tego ponownie.
Sędziuje – Krawczyk

VI Okręgowa Liga Trampkarzy

ŚLĘZA II WROCŁAW – OLYMPIC WROCŁAW sobota godz.13 Zakrzów
Po bardzo przykrej porażce w minionym tygodniu, nadarza się okazja by poprawić sobie humory, bo taką stanowi mecz z ostatnim w tabeli Olympicem.

III Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA WROCŁAW – WKS ŚLĄSK II WROCŁAW sobota godz.18 ul. Na Niskich Łąkach
6 pkt. starty do lidera to dużo, ale dopóki piłka w grze … Na początek rundy rewanżowej Ślęza zmierzy się z rywalem, z którym w pierwszym meczu wygrała 6:0. Powtórka mile widziana.
Sędziuje – Polański

VII Okręgowa Liga Młodzików

ŚLĘZA III WROCŁAW – UKS LIDER BORÓW sobota godz.15 ul. Lotnicza
Chłopcy z rocznika 2008 spisują się coraz lepiej, a w sobotę spróbują zrewanżować się Liderowi za porażkę 1:3 poniesioną w 1. kolejce.
Sędziuje – Krawczyk

VIII Okręgowa Liga Młodzików (gr.1)

ŚLĘZA IV WROCŁAW – OLYMPIC V WROCŁAW sobota godz.16:30 ul. Lotnicza
Tym razem dziewczyny mają pauzę w rozgrywkach młodziczek, a to oznacza, że mogą zagrać w lidze młodzików, co dobrze chłopakom z Olympicu nie wróży.
Sędziuje – Trokielewicz

VIII Okręgowa Liga Młodzików (gr.2)

ŚLĘZA II WROCŁAW – FORZA II WROCŁAW sobota godz.18 ul. Lotnicza
Ślęza II jest liderem tych rozgrywek i w meczu z Forzą zagra, by tę pozycję utrzymać.
Sędziuje – Trokielewicz

CHAMPIONS CUP – niedziela godz.14 Gać
W turnieju rocznika 2010 wystąpią po dwie drużyny AP Champions Oława i Odry Opole oraz po jednej FC Wrocław Academy, Pogoni Pieszyce, AP Football Stars gminy Oława i Ślęzy Wrocław.